Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez mennyire hülye elképzelés...

Ez mennyire hülye elképzelés egy internetes ismerőssel szerintetek?

Figyelt kérdés

Mivel a gép előtt ülni és facebookon írogatni elég ritkán ér rá, ezért arra gondoltam, hogy megkérném hogy inkább mobilon tartsuk a kapcsolatot. Ha megadná a telefonszámát, néha, egy héten egyszer-kétszer felhívnám telefonon és ott beszélgetnénk kicsit. Nem egy új ismerős, már 4-5 éve ismerem interneten keresztül csak, de nem végig beszélgettünk hanem nagyobb szünetekkel.

Mennyire lenne hülyeség ez a mobilos ötlet? Megkérhetem erre?


2015. szept. 10. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Simán megkérheted. Miért ne kérhetnéd?:D
2015. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elkérheted a számát, max. nem adja meg. De ha gép elé ülni is alig van ideje, akkor szerinted arra lesz, hogy telefonon beszélgessen veled? Ha a gép előtt ül, (akkor is, ha erre csak néha kerül sor) akkor tutira ráér és van rád egy kis ideje.

De az állandó telefonálgatás egyrészt rohadt idegesítő, másrészt folyton megzavarnád valamiben (hisz' alig van üldögélős, semmittevős szabadideje).

2015. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség
2015. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha fészbukozni nem ér rá, akkor telefonálni sem fog.

Amúgy is elég sokba lenne neked.

Egyébként miért ilyen fontos neked, ha nem is vagytok annyira jóban?

Hidd el, ha annyira akarna veled beszélgetni, akkor ráérne.

2015. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor ne kérjem meg erre?
2015. szept. 10. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:
kérd, aztán majd kiderül.
2015. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondom, elkérheted, maximum nem adja meg. De utána aztán ne csodálkozz, ha folyton kinyomja majd a telefont, mert munka, iskola, bevásárlás, sport, családi/baráti program, takarítás, főzés vagy szex közben zavarod.
2015. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem kíváncsi rám, én nem kepesztek.
2015. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8 Voltam. Nézd, én voltam így valakivel, aki bizonyos dolgokra hivatkozva nem írt annyit egy idő után, mint előtte. Megadtam neki az e-mail címem, telefonszámom, az sem volt elég, nem keresett, hát elmehet a jó fenébe.

Ha ő telefonszám csere után sem keres, akkor felejtsd el!

2015. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért bírom az ilyen mártírkodást... Jaj, nem kíváncsi rám. Nem arról van szó, hogy nem kíváncsi, hanem arról, hogy alig van rá ideje. Ja, persze, ha akarna, tudna rá időt szakítani. Szakít is, de csak néha.


Ezerszer fontosabb dolgok és emberek vannak egy ember életében, akik azért előrébb vannak a sorban egy netes ismerősnél. Munka/tanulás, párkapcsolat, háztartás, családtagok, közeli barátok, feltöltődés bármilyen módon. Ha ezekkel/velük mind végeztünk, akkor majd jöhetnek az ilyen netes ismerősök. HA marad rájuk idő.

2015. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!