Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most még is mi a fenét akar?

Most még is mi a fenét akar?

Figyelt kérdés

Lehet hogy most egy kicsit hosszú leszek de légyszi olvasd el.

Nagyjából 2 éve átvittek egy másik suliba és ott megismertem egy fiút.Tulajdon képen nem egy full helyes srác de okos, kicsit balhés...És amikor beszélgetünk akkor mindig legalább egy káromkodás jön az ő részéről.De addig tök kedves.. aztán olyanokat mond pl hogy: a ku*va any*d te bu*i ge*i.Na és ezt sosem tudom hova rakni...Pláne amikor az egyik barátom azt mondta hogy szerinte totál belém esett a fiú.És mellesleg a káromkodás rosszul is esik de lehet hogy ő így udvarol???Halottam olyat hogy ha egy lány tetszik egy fiúnak akkor a srác piszkálja idegesíti std. De lehet hogy valaki ilyen ... durván???Vagy valami baja van velem?Ez esetben én tényleg nem tudom mire gondolhat..



2016. máj. 6. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

KÉRDEZZ RÁÁÁ!

Ilyen életképtelen emberek miatt megy el kedvem átlagos emberek segítésétől....

Gondolkozzál már kérlek de komolyan....!

Ő te vagy?? Nem akarnád leírni milyen gyakran káromkodik, vagy, mit tudsz erről? Ennyire alul informálni egy teljesen ok nélkül feltett kérdésben lehetséges válaszolókat.... basszus...

2016. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs tourette szindrómája?
2016. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2016. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez kell a nőknek, két pofon között egy bók.

Ha valaki normális, az unalmas, látod, most is rajta kattogsz, miközben az ilyen férgekre ránézned se kellene.

Helyedben egy ilyen beszólásra megküldeném a golyóit, az anyukájának beszéljen így.

2016. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!