Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a fenét tehetünk ha a...

Mi a fenét tehetünk ha a rendőr nem akar segíteni?

Figyelt kérdés

Ellopott kerékpárok ügyében tettünk feljelentést, de a tolvaj azt nyilatkozta a nyomozónak, hogy tartoztunk neki ezért lopta el. "vette felelős őrzésbe" a kerékpárokat.


Nos a rendőr erre hivatkozva közölte, hogy lezárja az ügyet és azóta se történt semmi. Panaszt is tettünk. Semmi.


2014. aug. 19. 13:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Először a tolvaj nem a saját nevét mondta be a telefonba amikor felhívták.

Utána konkrétan bevallotta, hogy ez az ő telefonja és hogy nála vannak a lopott tárgyak.

A rendőr felszólította, hogy másnapra hozza be a kapitányságra mert nem akar házkutatást tartani.


Nem hozta be.


A rendőr mégsem tartott házkutatást, hanem a kihallgatás alapján elhitte neki a hazugságokat, hogy mi tartoztunk neki, meg mittudomén. És amikor legutóbb felhívtam, közölte, hogy nem csinál semmit.


Én már azon is gondolkozom, hogy feljelentem ezt a rendőrt, annyira bosszant az ügy.

2014. aug. 19. 14:00
 2/12 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy már rég túladtak a lopott bicikliken, mert a rendőr most mi alapján hiszi el nekik, hogy ott van náluk???
2014. aug. 19. 14:03
 3/12 A kérdező kommentje:
mi a büdös nyomorult fenét tehetek????????
2014. aug. 19. 14:03
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Keressétek fel a Tolvajkergetőket.


[link]

2014. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Ügyvéddel mész be. Hirtelen lesz nagy sürgés-forgás, meglátod! Nekem az elkopott AUTÓM ügyében nem adta ki a körözést az a szаrházi fakabát, aztán mikor megjelentem ott egy ügyvéddel, akkor MÁR A LIFTBEN elkezdte mondani, hogy most azonnal helyben kiadja a körözést.
2014. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi, írtam a tolvajkergetőknek (konkrétan ezt is belinkeltem)

Az ügyvéd jó ötlet, csak drága és még az sem biztosíték az a baj.

2014. aug. 19. 14:39
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Már írtuk neked az előző kérdésednél is, ha nem érted, és még mindig a rendőrség mocskolása a cél, akkor az a te bajod.

Valós vagy vélt szerződés polgári jog, és nem büntető. Bíróságra kell menned feljelentést tenni, nem a rendőrségre. A rendőr pedig ha házkutatást tart, az jogszerűtlen, és az állásával játszik.

Ha a mozgáskorlátozott családtagod odaadja nekik a bicikliket, akkor az nem lopás.

2014. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mivan? Nincs köze családtaghoz és nem írtam előző kérdéseket. Milyen oldal ez?
2014. aug. 19. 15:25
 9/12 anonim ***** válasza:
ha adnak neked pénzt kölcsön és nem adod meg és ha ezért elviszik a biciklidet, az nem lopás.
2014. aug. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor fejtsd ki bővebben, most volt egy hete hasonló szituáció, az a kérdező is minden rendőrt fel akart jelenteni, holott az ügye nem is büntető, hanem polgári eljárás. Ott a családtagja "tartozás fejében" adta oda cigányoknak a kerékpárokat. Kísértetiesen hasonló ez a kérdés is, és szerintem nem olyan sűrűn történik ilyen, de akkor írd le a te verziódat.
2014. aug. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!