Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akit az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit az utóbbi hónapokban nagyon megkedveltem, viszont nem akar komolyabb kapcsolatot kialakítani senkivel, mi a fenét tegyek?

Figyelt kérdés

külsőre és belsőre eszméletlenül szimpatikus a lány, már kb fél éve ismerem, napi szinten beszélgetünk (főleg az elmúlt hónapokban) találkozni sűrűn sajnos nem szoktunk (vizsgák, tanulás, egyéb elfoglaltságok) de mindenképp szeretném megkaparintani magamnak.


Szerintetek szimplán hívjam el kettesben egy kávéra, teára, sétára akármire és ne fűzzek hozzá semmit, vagy hangsúlyozzam ki hogy szeretnék vele randizni, és esetleg komolyabb kapcsolatot kialakítani, vagy mégis ilyen szituban hogy kezdjek el nyitni? Elég tanácstalan vagyok és nem szeretném elrontani sem, mint mondtam ez a lány számomra egy csiszolatlan gyémánt.


Az a baj, hogy tudom róla, hogy jelenleg nem akar kapcsolatot és az iskolára akar koncentrálni, ezért nem is nagyon próbálkoztam nála, de még is bennem van az, hogy mi van ha mégis összejöhetnénk...

mit tanácsoltok? komolyan mondom úgy érzem magam mint egy 15 éves srác amikor meglátja élete első szerelmét..


2015. jan. 4. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima séta. ;)
2015. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És a lány?
2015. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én 20 a lány 19
2015. jan. 4. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezdésnek jó lesz a séta mivel ritkán találkoztok.

Következő alkalommal meg már komolyabb randi.

2015. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aladárkiss ***** válasza:
Hívd el de ne mond meg miért. Többször találkozzatok aztán kialakul magától. Ha többszöri találkozás után, sem látod jelét annak, hogy többet akar, akkor egyelőre érd be a baráti titulussal.
2015. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!