Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Osztálytársaim állandóan...

Osztálytársaim állandóan b*szogatnak. És már úgyérzem bedilizek tőle. Szerintetek jól orrba kéne vágnom az egyiket? 16/f

Figyelt kérdés
Másfél éve már én vagyok az ügyeletes b*zi az osztályban. Próbáltam nem figyelni rájuk ,cinikusnak lenni ,leüvölteni a fejüket ,de csak nem hagynak békén. Én mindig úgy gondoltam igyekszem jól cselekedni és kerülni az erőszakot. Sokszor úgyérzem ,hogy mást már nem is tudok felmutatni ezen kívül ,hogy próbálom megőrizni az emberségemet. De most már kezdem nagyon úgy érezni ,hogy kihozták belőlem az állatot és attól tartok ,hogy ennek így vagy úgy ,de nagyon rossz vége lesz. Most nem azt mondom ,hogy majd én leverek mindenkit meg bemegyek és szétlövöm az iskolát ,de mégis úgyérzem kezdek egy agresszív állattá válni.

2016. febr. 25. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ez így van, inkább menj át egy másik osztályba, ha az sem segít, egy másik iskolába. Mert az ilyesmi valóban nem állapot, már magadban csalódsz, hiszen te nem vagy agresszív ember, mégis ilyenek járnak folyton a fejedben. Ez nagyon rossz dolog lehet, amikor mások szemétségbe miatt fordul ki az ember magából. Ha erőszakoskodnál, akkor csak ők győznének, mert tényleg annyira sikerült kiforgatniuk magukból, hogy te olyat teszel, amit egyébként nem tennél. Úgyhogy én azt javaslom, hogy ne kezdj el verekedni, ne add meg a szemeteknek az örömöt, hogy ujjal mutogathassanak rád, hogy milyen agresszív állat vagy, miközben ők idézték ezt elő belőled. Inkább hagyd a fenébe, menj el onnan máshová.


Viszont ha valaki a testi épségedet fenyegeti, akkor üss.

2016. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Verd agyon a kutyákat!
2016. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1. elmész másik suliba, osztályba


2. hagyod őket a francba és megpróbálsz felülkerekedni az agresszivitásodon és alkalmazkodsz hozzájuk, kitudja talán még haverok lehetek max.


3. szólsz az osztályfőnöknek a problémáról.


3. átváltasz alfa hímbe és szétvered a burájukat (viszont lehet ez következményekkel járna nem ajánlom esetleg ők szólnak a tanárnak hogy vered a kis kobakjukat.)


Én másodikat majd ha az nem működik akkor az elsőt választanám, ha lehet mindig elkerülném a konfliktust.

2016. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!