Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy állat vagy...

Szerintetek egy állat vagy egy ember élete a fontosabb?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy égő házban lennétek és nektek kellene eldönteni, melyikük élete a fontosabb. Az emberek közt is vannak egyaránt kisgyerekek, felnőttek meg öregek, meg az állatok között is. És mondjuk már mindenki elájult, szóval nem tudnának maguktól megmenekülni, csak az élné túl, akinek ti segitetek. És nem menthettek meg mindenkit. Csak vagy az embereket vagy az állatokat.
2016. máj. 6. 15:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
mindkettő ugyan olyan fontos, csak az ember lealacsonítja az állatokat, mert okosabb náluk.
2016. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Én azokat menteném, akik nem írnak ki direkt provokatív, hülye kérdéseket, amikkel csak az a céljuk, hogy összeugrasszanak két tábort ^^
2016. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Most összetörtél bennem egy világot :'(

Amúgy nem provokációnak szántam, csak érdekel, más mit gondol erről :D De te azt hiszel, amit csak akarsz.

2016. máj. 6. 16:01
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
Állat.
2016. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Értelmes embernek a saját fajának egyedei fontosabbak ,mint egy idegen faj egyedeinek élete.És ez csak egy dolog,de jogilag is elítélnék azt a tűzoltót pl,aki a kutyát hozná ki az égő házból miközben a gyerek bent ég.
2016. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%

Egyértelmű hogy az embert... Fordított helyzetben szerinted a hörcsög majd kimenekít téged vagy mi?!:D

Az ember az ember,az állat meg állat.

Kettő között nem tudom hol vonsz párhuzamosságot.

Ennyi erővel kit menekítesz ki ha ég a ház?

1 halat,1 cserepes virágot,1 élőflórás joghurtot,vagy 1 embert?!?

2016. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%
Egy logikus indokot, életszerű helyzetet mondj, hogy miért ne hozhatnék ki mindenkit, vagy vegyesen?
2016. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mert ez egy olyan világban játszódik, amit én találtam ki és ezek a szabályok, mert én azt mondtam :D Pontosan ezért.
2016. máj. 6. 16:06
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

Ezt az idióta kérdést. Természetesen az embereknek. És nem azért mert az állatokat nem szeretem, vagy kevesebbnek tartanám, hanem azért, mert az emberi élet értékesebb. Nem véletlenül mentenéd ki előbb a szüleidet, és testvéreidet, mint a háziállatod, akivel felnőttél. Hogyan élnél azzal együtt, hogy megmenthetted volna az életüket, de cserébe inkább megmentetted a hörcsögeidet.


Ha az állatokat választod, gratulálok az értékrendszeretekhez !

2016. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen az állatokat hoznám ki, amennyiben azok kisállatok. Nem fogok 50-120 kilós embereket kivonszolni egyesével, hogy eközben füstmérgezést kapjak és meghaljak én is. Kifelé menekülve felkapnám a legkönnyebb testeket, kimennék és várnám, hogy a többi bentmaradót a tűzoltók mentsék ki, én ugyan vissza nem mennék egy égő házba.
2016. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!