Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak? Hogy mondjam...

Mit csináljak? Hogy mondjam el neki, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, a neve Tomi, akivel haza szoktam járni a suliból, nagyon kedves és most rájöttem, hogy szerelmes belém. De én edzésemen összehaverkodtam egy másik fiúval, Félixel. Én nem vagyok szerelmes Tomiba, viszont nem akarom megbántani, azzal, hogy elmondom, hogy más tetszik. Most Félixel jólállok, mert sikerült vele össze haverkodni. És igen talán szeretem Félixet, de Tomi jelenlétéven lelkiismeret furdalásom van. Elmondani, mint mondtam, nincs szívem, de Tomival szeretném megszűntetni a kapcsolatom, mert most inkább Félixel akarok jóban kenni, de nem akarom megbántani Tomit. Szóval nem tudom....
2016. máj. 8. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Miert akarod Tomival megszuntetni a kapcsolatot? Baratok nem lehettek?


Muszaj lesz Tominak megmondani, hogy ez reszedrol csak baratsag lehet mert Felix az eseted. Nem fog neki jol esni de ez van.

2016. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert rosszul érzem így magam Tomival és nem akarom így kihasználni, mert ő abban a tudatban él, hogyán is szerelmes vagyok belé
2016. máj. 8. 13:11
 3/4 A kérdező kommentje:
én is, bocsi a hellyesírásihiba miatt
2016. máj. 8. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Megmondod neki, hogy bocs, de te meg nem vagy szerelmes bele, es neked mas tetszik.

Meg hogy mas valaki tetszik neked, es tudod, hogy ez igy gazos szituacio, hogy folyton egyutt mentek haza, es o valoszinuleg aban remenykedik, hogy emiatt elsz ebbol valami, de nem lesz - emiatt meg szerencsesebb lenne, ha most egydarabig nem egyutt jarnatok haza.

2016. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!