Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Barátnőm már két éve együtt van a barátjával. Sokszor van az, hogy hármasban megyünk bulizni, vagy csak ki a városba. Most is meséli, hogy ápolgatja a barátját. Nekem nincs barátom. Lett volna már, de semelyik sem jött össze. Ha én nála vagyok akkor általában a barátja is ott van. Ráadásul már nem is én, hanem a barátjá alszik melette. Én pedig egy másik szobában. Ha menni szeretnék valahova a barátnőmmel, állandón tud valami kifogást mondani a barátja (ami általában igaz is szokott lenni)

Már egy kicsit rossz érrzés. Ha velük vagyok akkor mindig eszembe jut, hogy nekem nincs pasim. Vagy hogy lehetett volna, csak mindig valami máshogy alakult.

Hogy tudnám ezt a tudatára adni, hogy ne megbántsam és vita ne legyen belőle? Tudom, hogy ez az én féltékenységem, de akkor is! Ha hárman vagyunk akkor az illik, hogy nem falják fel egymást csók közben előttem ugye?! :'(



2014. aug. 13. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olyankor az lenne a normális, hogy tekintettel legyenek rád, mint harmadik félre. Nem tudom mennyi idősek vagytok, ez a viselkedés a fiatalabb korosztályra jellemző, akik még nem tudják felmérni hogy a nyalifali nem mindig helyén való. Szerintem mondd meg a barátnődnek finoman, amikor adódik pillanat hogy kettesben vagytok, hogy te szeretnél vele kettesben is tölteni időt, és arra a kis időre valahogy legyen külön a barátjától. Amolyan csajos dolgokat csináljatok, vagy valami hasonlót. Mondd el neki hogy téged zavar hogy ők örökké össze vannak gabalyodva, azt is, hogy miért. Vagyis hogy rossz érzés neked, mert te meg egyedül vagy mellettük. Ezt egy barátnő meg kell hogy értse, és elvileg nem is szabad hogy ilyesmiért megsértődjön. :)
2014. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki nyugodtan , azon a vélemény vagyok mint a 1# .
2014. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönömszépen :)

amúgy 17 évesek vagyunk

2014. aug. 13. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!