Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg neki úgy...

Hogy mondjam meg neki úgy hogy ne bántsam meg? (hosszú sztori)

Figyelt kérdés
Az egyik nagyon jó barátnőmről lenne szó. Mindig talál valamit amin problémázhat, de általában teljesen kicsinyes dolgokat vagy egyszerűen csak rossz kedve van és akkor nem is áll szóba velünk vagy ránkförmed, hogy hogyan merünk levegőt is venni. Ha valakinek panaszkodni kezd legyek az én vagy bárki más és egyszerűen nem tudunk mit mondani rá mert ma már kb tizedjére hallgatjuk aznap végig akkor rossz barátok vagyunk. Ha meg nekünk van valami gondunk akkor az nála említést sem érdemel. Nem akarom bántani sem összeveszni vele de ez szerintem nagyon önző és idegesítő dolog. Van erre valami burkolt közlés vagy mi? Mert az egyenes beszéd sajna nem működik nála :(

2015. febr. 12. 21:43
 1/2 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, mert sajnos én nem találtam rá megoldást.

Több ilyen barátnőm volt, egy kivételével velük nem tartom már a kapcsolatot. Egy ideig igaz, hogy mellette tudsz állni, de szerintem az nem barátság, ha csak az egyik a téma állandóóóóaaaaaannnnn. Biztos vagyok benne, hogy neked is van épp elég problémád, nincs szükséged végighallgatni, hogy hogyan tört le az egyik bögréjének a füle.

Eddig is ilyen volt? Vagy csak most változott meg? Mert lehet, hogy tényleg történt valami fontos dolog, amit ezekkel leplez, arra nem akar gondolni. Mindenképp jobb kedvében őszintén kéne vele beszélgetni erről.

2015. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak 1 éve ismerem, azt tudom, hogy régen sokat bszogattág az ő elmondása alapján és ezen nem képes túltenni magát
2015. febr. 12. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!