Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek manapság hol...

Szerintetek manapság hol lehet találni olyan társat, akinek van pénze szórakozni járni is?

Figyelt kérdés
Mikor menjen az ember, ha ne 20-on évesen? A legtöbb embernek, akivel összeismerkedtem viszont nincs pénze. Még a saját kiadásaira sem elég.
2016. máj. 8. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Isten hozott Magyarországon! Értékelje országunkat egy 10-es skálán! ;)
2016. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem még ilyen gondom nem volt.

Nyilván nem végtelenek a lehetőségek. De dolgozom, a baráti köröm is dolgozik, úgyhogy van miből eljárni ide-oda.

2016. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak pénzesebb emberek, nyilván elsősorban a nagyvárosokban. Ha a jogi egyetem büféjében vagy valamelyik 12. kerületi parkban ismerkedsz, sokkal jobbak az esélyeid, mint Ózdon a külvárosi kocsmában. De pl. drágább koncertekre, éttermekbe stb. is nyilván olyanok járnak elsősorban, akiknek van pénzük.
2016. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy én is hazudok ha megkérdezik a szórakozást. Mindig azt mondom eltankoltam, elfogyott, rezsibe adtam haza, közben meg csak spórolós vagyok és megfogom a pénzt.

Eközben kondiba járok, hétvégente kimegyek autózni a Bükkbe, ami jobb szórakozás mint diszkó.


Én úgy vagyok vele hogy nincs egetverő fizetésem, arra elég hogy hobbim legyen, márkás divatos ruhát vegyek fel, jusson az autóra, vagy ha később eladom és kiszeretném élni magam veszek egy izmos motort, akkor inkább abba tankolok.

Ha van fölös 5ezrem azt bizony nem belépőre, és 500ft-os vodka narancsra költeném hanem mondjuk omega 3 kapszulára az edzéshez.

24F

2016. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elmész egy random szórakozóhelyre és aki ott van, az megy is meg pénze is van szórakozásra.


nehéz volt a megfejtés?

2016. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!