Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet ilyen fiatalon...

Hogy lehet ilyen fiatalon ennyi helyre elutazni?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki szinte folyton utazik. 23 éves, de már fél világot bejárta: Európa nagy része, USA, Kína, Egyiptom, Seychelle-szigetek...stb. + Minden évben megy télen síelni Ausztriába vagy Svájcba, nyáron is az a minimum hogy Horvátba vagy Olaszba elmegy a tengerpartra. Még nem dolgozik ,egyetemre jár, úgyhogy elég érdekes, hogy ilyen fiatalon ennyit tud utazgatni.
2016. máj. 18. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Talán a megfelelő szülői háttér vagy valami speciális munka állhat a hátterében. A legolcsóbb élményszerzés a fotóbolt. :)
2016. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán a szülei finanszírozzák. Ha nekem ennyi pénzem lenne én sem tartanám a lányom/fiam a négy fal között.

Imádok új helyeket megismerni, simán mennénk együtt.

2016. máj. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz MÁK kártyát aztán Magyarországon belül te is utazhatsz amennyit bírsz!
2016. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
63%
At utazgatáshoz egyetlen dolog kell: pénz.
2016. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
a válasz a sport... öcsém 13 eves és már europát korbejárta :) en 17 és én us voltam már jopar helyen :)
2016. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem ismerjük, így nem tudjuk, pontosan miért és hogy.

Ismerek olyat, aki sok helyen volt, és nem is voltak milliomosok. Buszos társasutazás, iskola által szervezett kirándulások, olcsón megszervezett utazások (összejöttek 10en, egyiknek volt kocsija, szállás megvolt, és amúgy is Csernobilba mentek megnézni a helyet, így nem is nagyon költekeztek, volt ilyen), párnapos utazások. Ha vannak rokonok más országokban, az is pluszpont. Plusz ugye ott van a családi támogatás is. Nyilván aki tök csóró, az nem fog ennyi helyre eljutni vagy ritkán.

2016. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon fontos, hogy ha valamire kíváncsi vagy egy ismerősöddel kapcsolatban, akkor nehogy az adott embertől kérdezd meg. Tippeltess idegenekkel a neten, az sokkal célravezetőbb. Várj, belenézek a varázsgömbömbe, aztán jövök vissza és mondom a választ, oké?
2016. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gazdag nagybácsija üzletember (felső vezető a Siemensnél Ausztriában) és ő viszi magával mindenfelé. Kínában pedig a Jenővel volt.
2016. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!