Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek igaz ez az állítás...

Szerintetek igaz ez az állítás, amit egy fiúbarátom fogalmazott meg a férfiak általános viselkedéséről?

Figyelt kérdés

"Egy férfi csak addig kondizik, amíg meg nincs neki a nő. Ha megvan, már nem kell kondizni, csak akkor kell újra, ha a csaj leakar lépni... Amúgyis, az időt valahonnét el kell venni egy párkapcsolatban és általában az a kondi."

Ezt egy 40 éves úriember fogalmazta meg.

Szerintetek ez valóban így van?


Én magamból kiindulva nem azért járok kondizni, hogy egy férfinek tetszek, hanem az egészségem és jó közérzetem miatt...Ha valakivel összejövök sem hagyom abba, hanem méginkább járok, mivel méginkább tetszeni szeretnék az illetőnek. :)

E



2016. máj. 18. 14:17
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Egy csomó olyan pasi van, aki maga miatt jár kondizni lol, ez hülyeség.
2016. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én például egyáltalán nem járok kondizni, tehát rám például pont nem igaz semmi, ami kondival kapcsolatos.
2016. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség.


Nyilván ez az ember ezt teszi. De az meg nagyon nem normális, hogy én férfi vagyok, így gondolkodom, ergo minden férfi így gondolkodik.


Soha nem nyilatkoznék a fél emberiség nevében.

2016. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az adott 40 éves úriember enyhén szólva primitív valaki.


Aki komolyan foglalkozik az egészséges kinézettel, az nem azért, hogy "szerezzen" egy nöt - aki meg azért teszi, az úgysem fogja tudni megtartani ennyi ésszel

2016. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az időt valahonnan el kell venni.. ez igaz és sokan a kondit adják fel. Nem feltétlenül azért, mert már nem kell, hanem mert nincs más ahonnan elvehetnek. Az ismeretségi körömben általában rábeszélik a lányt is, hogy járjon kondizni, mert félig-meddig az is egy program.. bár legtöbbször csak annyira, hogy együtt mennek.


Az úriembernek valószínűleg csak arra van a kondizás, hogy összeszedjen valakit, akinek tetszik, hogy ő kondizik (nem csak a kidolgozott test, hanem a kitartás amit mögé gondolunk) aztán mikor a csaj rájön, hogy lassan se szép test, igazi kitartás meg sose volt és le akar lépni akkor megint bizonygatja a semmit. Vsz. csak és kizárólag a külső megítélés miatt edzett, tehát így összességében nekem nem túl szimpatikus hozzáállás. Inkább csinálna valami mást, amit tényleg szeret.

2016. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán abból az apropóból jön ez a megfogalmazás, hogy egy kapcsolatban egy idő után szinte mindenki "leereszt". Vagyis nem érzi, hogy pedáloznia kellene a másikért. Jöhet a sörhas meg a a szőrös láb a másik már úgyis megszokta.
2016. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy ez szerintem jó nagy sztereotípia. Bár sokszor egy párkapcsolatban valóban ellustulnak a felek...ez tény, de úgy gondolom, hogy azért, amit ő mondott, nem feltétlen van így, már magamból kiindulva sem. Persze az is igaz, hogy jószerivel én sem ismerkedni járok a kondiba, de tény, hogy azért volt, hogy megismertem 1-2 pasit, akik pedig szintén nem csajozni jöttek, de jól elbeszélgettünk edzés közben és randi lett a vége. Mindenesetre én nem hagyom abba az edzést, kifejezetten rosszul érzem magam, ha már 3 napot zsinórban kihagyok.
2016. máj. 18. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég rossz, ha valaki azért kondizik, hogy leakasszon egy csajt/pasit. Az embernek azért kéne edzenie, egészségesen élnie, úgymond "adnia magára", mert ő maga szeretné ezt csinálni és így érzi jól magát. Aki azért csinálja, mert azt hiszi, hogy egy szebben kidolgozott testtel már mindjárt alkalmas lesz egy párkapcsolatra, attól nem csoda, hogy "a csaj le akar lépni" - nem azért, mert már nem kondizik, hanem azért, mert idővel kiderült, milyen felszínes a kedves ex-kondis párja.
2016. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!