Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolsz a következő...

Mit gondolsz a következő munkahelyi szituációban a férfi illetve a nő viselkedéséről?

Figyelt kérdés

Férfi az asztalnál ül, a nő belép az irodába és egyenesen ránéz, és amíg oda nem ér őt nézi vagyis egymás szemébe néznek. A nő aztán felteszi a kérdését ami miatt jött.


Később a férfi jön a nőhöz annak irodájába, hogy kérdezzen valamit, miközben lépked felé, csillogó szemmel nézi hosszan a nőt míg a nő el nem kapja a tekintetét.


Mindkét esetben többen is jelen vannak az irodákban.


2016. márc. 11. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azt, hogy sok az unatkozó, pletykás munkatárs, ideje lenne létszámot csökkenteni.
2016. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Karinthy Frigyes:

"Ha egyedül vagyok egy szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nő, akkor férfi lettem. És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába."

2016. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyen akarok dolgozni, ahol ennyire ráérnek az emberek egymás sz_arságaival foglalkozni.
2016. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2-es ez nagyon szép ziccer volt. :-D


Természetesen viselkedtek, nyitottak a másik ember felé. Nyilván van egy kölcsönös szimpátia. Másoknak nincs jobb dolguk, mint a kollégákat figyelni?

2016. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Többiek: Persze, hogy megnézi az ember a kollégáját :D Az ember a munkahelyén tölti élete legnagyobb részét, még jó hogy körülnéz :D


Kérdező: A szitu amúgy, amit leírtál ha tényleg így történt, akkor lehet szimpatikusak vagytok egymásnak, ennyi. A többek előtt miért ne lehetne jól megnézni a másikat. Teljesen oké. Nem is tudom pontosan mi a gondod.

2016. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Telefon nincs az irodában?:D


Egyébként lehet, hogy csak lázas volt a pasi. A csaj meg rövidlátó, és nem hordja a szemüvegét.:-)


Édes istenem, hogy felnőtt emberek ilyesmin vekengjenek...

2016. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!