Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érett nők vagy akár fiatalabb...

Érett nők vagy akár fiatalabb lányok ti is szeretitek a vad, kőkemény, határozott, önérvényesítő férfiakat és esetleg a vadabb szexuális interakciót az ágyban? Illetve mi a véleményetek a romantikusabb lelkületű férfiakról?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első típust nem szeretem, a kifejezetten romantikusat sem. A férfi számomra legyen kedves, megértő, okos, vicces, határozott, de csak annyira, hogy egyenrangú félnek érezzem magam mellette. ha ez a típus a ágyban vad, és kemény, na az nagyon bejön!
2014. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első elég jól megfogalmazta, egyetértek. :) Egy érett nő...
2014. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb férfi,a te szavaiddal élve 'önérvényesítő és el játsszák a kőkeménységet,határozottságot.-A szexben viszont nem jeleskednek így,a vad szex pedig nem keverendő össze a brutalitással,nem is súrolhatja azt!

Személy szerint tisztelem azokat a férfiakat akiknek szép lelke van és fogékonyak a romantikára,na és főleg a kompromisszumra való készségük legyen fejlett.

Ha ezek adottak ebben az esetben a szexben sem lesz semmi probléma.

2014. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vad, kőkemény, határozott, önérvényesítő férfiakat és esetleg a vadabb szexuális interakciót az ágyban? ezt a kérdést jól tetted fel, az ágyban csak ez jön be :P 27/L
2014. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy emberben a kettő.Én is ilyen vagyok.Szenvedélyes, vad is és romantikus is.A szex is mikor ilyen, mikor olyan...
2014. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én körülbelül olyan vagyok, amit a hármas leírt.
2014. júl. 13. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha egy férfi erős, domináns és határozott, de az ilyen brutál vad, kőkemény pasikat nem... inkább az arany középutat. Az ágyban szeretem a szenvedélyesebb, vadabb együttléteket.

A romantikával alapvetően nincs bajom, de az ilyen nebáncsvirág, tutyimutyi, nyálas férfiaktól ráz a hideg.

2014. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha egy pasi határozott, erős, de nem arra az "őstulok" típusra kell gondolni. Én nem tudom magam megvédeni, csendes, félénk és inkább visszahúzódó vagyok, olyan "nebáncsvirág". Tulajdonképpen a legtöbb férfi erősebb jellem nálam, így nem én lennék a domináns fél egy kapcsolatban, de ez engem nem zavarna. Persze, nem arra gondolok, hogy az egész kapcsolatban mindent ő diktál, nem lehet véleményem és én nem hozhatok önálló döntéseket, ő irányítja az életem. Csupán szeretem magam biztonságban érezni, hogy minden rendben van, megnyugtató lenne a jelenléte. Lehet, hogy úgy tűnik, hogy csak "önvédelemre" kell a pasi meg kihasználnám, de ez nem így van. Szükségem van ezekre és így viszonoznám is a szeretet, minden tőlem telhetőt megtennék érte csak ezekre a tényezőkre egyszerűen szükségem van a boldogsághoz és magam nem vagyok ehhez elég erős. Tudom ez sokaknak nem tetszik, de nem tudok vele mit csinálni...
2014. júl. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
en szemely szerint szeretem..
2015. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!