Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudná fejleszteni a...

Hogy tudná fejleszteni a beszélőkémet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy társasággal eléggé gyakran vagyunk együtt és nem lenne rossz, ha én is be tudnék szállni aktívan a beszélgetésbe. A mondanivaló meg is lenne, csak esetleg nem tudom magamra vonni a figyelmet vagy ilyesmik közbe jönnek és megint ott tartok hogy egy óráig meg se szólalok, csak néha röhögök. Alapból sem vagyok egy sokat beszélő ember, de jó lenne azon is fejleszteni.

Ha valakinek hasonló helyzettel sikerült valamit kezdeni, az légyszi írja le hogy hogyan sikerült.

Előre is köszi :)

17/f



2016. máj. 23. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. máj. 24. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Én is így vagyok :/

Nem tom mit csinálj bocsi :'D

2016. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy fejlesztettem, hogy magamban beszéltem, és előadtam, hogy beszélgetek valakivel. Iszonyat sokat segített.

Az önbizalom növelése is szükséges, ha a mondatokat meg is tudod fogalmazni, enélkül nem fog menni.

Sok szerencsét! :3

2016. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
PUA tanfolyam sokat segíthet. Nálam csak ez vált be.
2016. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!