Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Hogyan tudnám fejleszteni a beszélőkémet?

Figyelt kérdés

Most jobb szó nem jutott hirtelen eszembe :D Az a helyzet, hogy nehezen tudok ismerkedni, mert nehezen tudok megszólalni társaságban, ha van 1-2 idegen a környezetemben, akkor elég csöndes szoktam lenni. Ha teljesen idegenekkel vagyok körülvéve, akkor is. Szeretnék ezen változtatni, tudnátok adni ötleteket?:)


( Talán az is közrejátszhat, hogy néha azért nem merek megszólalni idegenek előtt, mert félek hogy valami olyat mondok, ami szerintük hülyeség és akkor elkönyvelnek engem hülyének :D )


2016. febr. 24. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudnám fejleszteni a beszélőkémet?"

Gyakorlással.

"nehezen tudok ismerkedni, mert nehezen tudok megszólalni társaságban"

Keresd meg e okát s logikus realizálással szedd szét, nullázd le.

"félek hogy valami olyat mondok, ami szerintük hülyeség és akkor elkönyvelnek engem hülyének :D"

Hülyeség egy állapot. Sokan nem tudják e tényt.

Nem számít ki minek "könyvel" el. Egyébként is elég butának kell lenni elkönyveléshez ilyen témában.

Tények tények, vélemények emberek gondolatai valamiről.

Vélemények nem írják felül tényeket.

Mindenki más. Logikának felelj meg, ne random emberek személyiségének és tudásának.

Ha kell segítség, írj rám.

2016. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk eljöhetnél velem kávézni/teázni és akkor gyakorlod a beszélgetést ismeretlenekkel :)
2016. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!