Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jelentkeztem önkéntesnek egy...

Jelentkeztem önkéntesnek egy szervezethez. Hétfőn lesz egy ilyen meghallgatásuk, ahol az újak megismerik egymást, beszélnek magukról, feladatokat osztanak ki stb. De félek. (több lenn) Szerintetek hogyan győzhetném ezt le? 21/L

Figyelt kérdés
egyrészt én leszek ott valószínüleg a legfiatalabb, még nem vállaltam hasonló munkát de szeretnék segíteni.. a baj az,hogy borzasztóan szorongok nagyobb ismeretlen társaságban, mindig félek, hogy nem fogok jó benyomást kelteni,van, hogy láthatóan remegek, rosszul érzem magam... nem tudom hogyan viselkedjek..általában van, hogy ilyen helyzetekben meg se merek szólalni... nem tudom hogyan győzzem ezt le
2016. máj. 27. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál előtte egy keveset. Az majd segít feloldódni.
2016. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudatosítsd magadban, nincs okod.

Tudatod tudatalattid felett áll. Használd ezt.

Mi ez? Hol segítesz? Kérlek írj rám. Segítek felülírni a sok bajodat de ha nem kell is, mert tudni szeretném én is tudok-e menni hova te.

2016. máj. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!