Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem a csúnyaságom, akkor...

Ha nem a csúnyaságom, akkor mi az oka, hogy nem hívnak vissza egyik helyről sem, ahová jelentkeztem munkára?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy hülyeség, hogy a rondaságom az oka. Én nem tudok másra gondolni, egyszerűen esélyt sem kapok. Pl nemrég jelentkeztem egy húsipari gyárba csomagolónak, előnyben vannak azok akiknek van végzettségük, mindegy milyen, csak legyen. Nekem van szakmám, érettségim, de még csak vissza se jeleztek, pedig a mai napig hirdetik az állást. Az egyik barátnőm szép, őt mindenhová elsőre felvették ahova jelentkezett...

2015. jún. 4. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem a külsőd a probléma. Manapság a munkáltató nagyívben szarik a jelentkezőkre. Én legalább 100 helyre beadtam már a jelentkezésemet, és összesen 2 helyről hívtak vissza, hogy köszi, de tárgytalan. A többi még arra sem méltatott, hogy elküldjön a pi.csába. És a környezetemben mindenki ugyanígy járt... Pedig nem vagyok rusnya.
2015. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mi lesz így? :/ Nagyon rosszul érzem magam, hogy a szüleim tartanak el. Nem akarok örökre velük élni.
2015. jún. 4. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitartóan jelentkezz naponta mindenhova, ne csak a környéken, mindenfelé, ne válogass... idővel téged is felvesznek valahova. Nem a külsőn múlik.
2015. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hirdetéseknél még bejátszik az is, hogy "kötelező pályáztatás" van, tehát kénytelen meghirdetni az állást, bizonyos esetekben még akkor is, ha nem sürgős betöltetnie új emberrel. Sokszor csak látszat a hirdetés, már ott az emberke, csak kötelező hirdetni és az alapján találni valakit. Ha meg két hónap után is ott a hirdetés az azért lehet, mert nem akarja minden egyes hirdetését hetente-havonta újra feladni mindenfelé, hanem egyszerre feladja ami kell, elegendő hosszra, kicsit alkudozva a tömeges hirdetés miatt.


Legyél tisztában az értékeddel, legyél vidám, kicsit talán bolondos is, és ne akarj nagyon megfelelni, csak tedd, amit mindig: beszélgess! Nyilván ügyelned kell arra, hogy a stratégiád jó legyen és kövesd is, de nem kell ráfeszülni. Aki szép, vagy legalábbis annak hiszi magát, annak ez megy magától. Nekünk többieknek rá kell jönni, hogy ez az a fajta szenvedés, amit csak szélnek kell ereszteni és nincs többé.

2015. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En szivesen eltartalak ha gondolod! 28/f
2015. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!