Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit képzel magáról a szép nő?...

Mit képzel magáról a szép nő? Mire fel magasabb az értékrendje egy átlagos, egyszerű nőnél?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 17:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Azt hogy szép! A szépségére!
2016. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Tehát ezzel te elismered hogy visszaél az isten adta külsőjével. Ha valaki szép akkor egyből luxusörömlánynak kell lennie? Hol van ebben az emberség stb?
2016. jún. 7. 18:14
 3/31 anonim ***** válasza:
A szépség szubjektív, nem minden ember ugyanolyan, satöbbi. Ha valaki nagyképű, nem kell hozzá szépnek lennie.
2016. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%

Valamilyen szinten mindegyik kihasználja a külső adottságait. Mert hülye lenne nem kihasználni minimum annyiban hogy a lehető legjobb partit akarja összehozni magának. De attól még nem feltétlen lesz prostituált.

Olyan is van amelyik nincs tisztában az adottságaival és nem is tartja magát túl jónak. Fordítva is van mint például amikor egy átlagos lány képzeli magáról azt hogy ő valami istenadta szépség és sorban pattintja lefelé magáról a jelentkezőket.

30 évesen kapnak észbe valami lelki nyomorral hogy vajon mit ronthatott el hogy egyik kapcsolata sem volt tartós és mély. Talán mert ők maguk is felszínesek felületesek voltak mindig is. Nem mondanám hogy magas lenne az értékrendjük mint inkább felszínesek.

2016. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
A magasabb értékrend nem egyenlő a visszaéléssel! Kérdésedben benne van a válasz, vagy csak én nem értem a kérdést?
2016. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Valóban nem érted a kérdést. Ha az átlagos nő nem kaphat annyit az élettől mint a szép nő, mert valóban nem kaphat, akkor megfordítva a szót a szép csakis a külsőjének köszönhetően kaphat. Annak ellenére hogy ugyanolyan hús-vér ember mint a másik nő akinek nincs olyan jó alakja. Ráadásul még lehet kevesebb esze is van de mégis a pénzes férfiaknál köt ki. A prostitúció pedig társadalmi relatív kérdés. Nem csak az számít annak aki az útszélén megy el egyből. Gondold már végig, ha egy üzletember oldalán az 5 csillagos szálloodában fekszik le miután végigjárták a plázát és fel is vásárolták, akkor az nem ugyanaz? Ugyanúgy pénzt kapott csak lefedve jobb körülmények közt. A külsőségeknek köszönhetően feküdt le. Csakis azért mert jó teste van mert az kellet a pénzes férfinak. Miközben ezeregy normális jó kinézetű férfi nő nélkül van. Rosszul gondolkodik egyik másik hozzászóló . A végcélt kell vizsgálni meg a rafinált indíttatásokat, társadalmi különbségeket.
2016. jún. 7. 19:51
 7/31 A kérdező kommentje:

Hol láttatok ti gazdag férfi mellett átlagos nőt? Én soha, de aki őszinte az sem. Miért a rondább nők butábbak? Dehogyis. Ezt nem lehet kijelenteni. csak éppen nincs olyan feszes combjuk stb..

A pénzes férfi pedig megteheti hogy felülteti a jóra a legszebb a nőt akit csak tud. Köszönhetően a pénzének. Ennek mi köze van a boldogsághoz? Mi köze van emberi mutatókhoz?

Egy jó nőt nem láttam gyári munkás mellett. A férfi testi adottságától függetlenül : Érdekes hogy ezek a nők felsőbb rendü lénynek képzelik magukat. Csak a külsőségek alapján választanak. Aztán ha valaki beléjük lép akkor elszégyelik magukat. Szomorú hogy csak az a férfi juthat iylen nőhöz akinek van mit a tejbe aprítania. A többit meg hülyének nézik. Azok kinlódnak a legjobban.

2016. jún. 7. 19:55
 8/31 anonim ***** válasza:
Amúgy nem minden szép nő megy gazdag pasihoz férjhez, és nem szenved minden nő, akinek nem gazdag pasi a férje.
2016. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Az a bajod hogy nem te kellesz a jó nőnek? Tudom milyen érzés, majd megszokod! 😉
2016. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Hogy nekem mi a bajom azt haggyuk. Maradjunk a kérdésnél kérem szépen. Ne tereljünk. Azt állítják a szép nők hogy alaptalanul ítélik el őket miközben ők szolgálnak rá. Itt tartunk...Ez a 21.század....
2016. jún. 7. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!