Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nő verése miért minden esetben...

Nő verése miért minden esetben elítélendő a média szerint?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy amikor nő verésről tájékoztat a média, akkor sosem írja oda a verés okát.

pl itt:


[link]


Ez vajon miért van? Minden eset más. Nem hinném, hogy csak olyan esetben vernek nőket, ahol a nő csendben ül és épp nem csinál semmit.

Engem biztos érdekelne, hogy mi volt az ok? Lehet gyilkos volt a nő vagy önvédelemből tette valaki, de ezt a média sosem feszegeti valamiért.


2016. jún. 9. 15:30
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja, csak anni hogy én nem vagyok a nő verés mellett. Csak nem értem ilyenkor miért nem nézik az okot. Vagy tényleg minden ok nélkül szokták verni a nőket??? Elég fura lenne.
2016. jún. 9. 15:32
 2/31 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem kiskorodban a fejedre ejtettek, nem?
2016. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%

Ha egy pasit félig agyonver valami állat, akkor sem írják oda az okát.

Mit akarsz kihozni az egészből? Hogy a büdös r..banc biztos megérdemelte, szegény férfiakat meg elnyomják? Szaladj anyuhoz, és sírd ki magad az ölében.:D

2016. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva könnyen lehet, hogy ebben az esetben nem a nőnek van igaza, nem verték meg (legalábbis nem Depp).
2016. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Bármilyen más esetben mindig ott az ok. Ha nincs ok, az is ott van. Pl. "minden előzmény nélkül odament megütötte..." stb.
2016. jún. 9. 15:36
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemcsak egy nő verése, hanem akárki megverése elítélendő, hacsak nem önvédelemről (vagy mondjuk mások megvédéséről) van szó.
2016. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
4, bármi lehet, de most nem a ez az ügy érdekes számomra, hanem a jelenség, hogy sosincs az ok megemlítve.
2016. jún. 9. 15:38
 8/31 anonim ***** válasza:
Teljesen életszerű, hogy egy ilyen bulvárhírben le fogják írni, miszerint a csaj beadta a válópert, mert Depp időnként "minden ok nélkül odament hozzá, és megütötte.":-)
2016. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet gyilkos volt a nő vagy önvédelemből tette valaki, de ezt a média sosem feszegeti valamiért."


Most komolyan, szerinted ez mennyire gyakori?

2016. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
64%

Gyerekkoromban ültem és nèztem magam elé. Apám oda jött és jól agyon vert. Pedig semmit se tettem. 12 voltam akkor. Éppen úgymond nővé értem akkoriban. És elég sokszor megtette ezt velem úgy hogy semmit se csináltam...

Másik. Sokszor valóban nem mondják mi volt az ok. Bár szerintem egy ember se egy állat se növény nem érdemli meg a rossz bánásmódot.

2016. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!