Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elitélendő, ha utálom a...

Elitélendő, ha utálom a sportot és életemben nem sportoltam semmit?

Figyelt kérdés
Mindenki ezzel jön, hogy önbizalomhiányra, alsóbbrendűség érzése ellen csak ez segít. Szerintem nem, mert ez a divat, hogy sportolni kell, csak attól válok vonzóvá, igényessé. Szerintem nem. Ha valaki ezt javasolgatja bennem már a dührohamok akarnak kitörni. Ugysem változnák tőle semmit, túl nagy kitartást és akaraterőt követel. Én annyira értéktelen selejt semmire nem való ember vagyok, hogy egy csecsemő értelmesebb nálam. És ha nem sportolok nem vagyok emberszámba vehető. Ezt is megkaptam.

2014. jún. 14. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Ne haragudj hogy ezt mondom, de 19 éves koromig szentül megvoltam győződve hogy soványan is kelleni fogok bárkinek, hisz úgyis az arcomat, magasságomat, ruháimat nézik majd.

Az elhatározás onnan jött amikor rájöttem nem néz ki jól rajtam egy-két póló, máson pedig ugyanaz feszült, és nem lógott mint rajtam.


Lett munkám suli után, elindultam ezen az úton az étkezésen változtattam, elkezdtem súlyokat emelni, és már látok eredményt, a ruha máshogy áll rajtam, kimerem rakni amim van, szeretem magam mutogatni, és nagyobb is az önbizalmam.


Előtte lányosan vékony karom volt, most már láthatóan is vastagabb formásabb



Tehát ha szép csajt szeretnél megfogni, aki még szerény is, ajánlom kezdj bele. Ne foglalkozz azzal hogy többet ér az ész/tanulmányok, mert nem így van, aki meglát az utcán úgyis külsőről ítél,és ha akkor bejössz neki sikered lesz


Nem egy tanultabb embert láttam öltönyben sétálva a belvárosban, mind hiába az aktatáska ha 30 évesen úgy néz ki testileg mint egy fiatal serdülő srác.

21F

2014. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen hozzáállással tényleg nem változnál. Én sem sportoltam semmit 19 éves koromig, akkor kezdtem el súlyzózni mert vézna gyerek voltam és változtatni akartam. Most sem vagyok valami nagydarab, de adott egy egészséges önbizalmat :)
2014. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Jesszus, van, aki komolyan ezt hiszi? :D hogy ha valaki nem sportol az egy senki? Uram isten, milyen emberek vannak, hihetetlen.

Én soha sem sportoltam, nem is hiányzott. Egy éve elkezdtem itthon edzeni, mert jobban akartam kinézni, de meguntam. Túl sok munka volt, nem láttam semmi eredményét, de elsősorban idegesített, hogy közben nem tudtam semmi mást csinálni, senkihez sem beszélni, magyarul unatkoztam közben.


Szerintem az ég világon nincs semmi abban, ha valaki nem sportol.

(az már más, ha kövér, és rinyál miatta, akkor tessék igenis mozogni)


19F

2014. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki megváltozhat. Nem elítélendő, de valamit mozogni mindenkinek kell, főleg ennyi junk food mellett.
2019. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk azokat a "sportgyurikat" elítélem, akik így szétoltottak Téged az eltérő véleményed miatt.
2019. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:

VERSENYSZERŰEN sportolni rohadt nagy áldozatokat követel. Alapból nem ítélem el azt, ha valaki versenyszerűen sportol. Valahol inkább sajnálom őket, gyerekkoruk nem sok volt. Rengetegfelé kellett megfeleniük, énidőről szó sem lehetett. Iskola előtt/után edzés, hétvégén házi feladat, edzés. Szórakozás? Kirándulás? Szülinapi zsúr? Felejtsd is el... Nem egy világbajnok élsportoló van, aki visszavonulása után ha meglátta a medencét/gyűrűt/stb.-t reszketni kezdett, elfogta a hányinger, stb. 30-40 évesen az elveszett időt nem lehet visszaszerezni. Ahogy az edzőktől a megaláztatásokat kiheverni sem lehet. És tényleg állati jó a juttatásokból megélni - de milyen áron? Nem élném az életüket, mert durva kényszer hatására érték el amit elértek.


Viszont! Lenézni valakit csak azért, mert nem sportol, az gusztustalan dolog. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek máshoz van tehetsége. Nem vagy kevesebb attól hogy nem sportolsz. Téged más érdekel. És ez így van jól. Selejtes pedig nem vagy, selejtes az, aki selejt módon viselkedik. Kívánom, találd meg azt, amiben kiteljesedhetsz. :)))

2019. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!