Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek rossz ötlet...

Szerintetek rossz ötlet esküvőre fekete ruhában menni?

Figyelt kérdés
Júliusban lesz egy esküvő, amin részt veszek. (Nem én leszek a menyasszony) Ezért szeretném tudni,hogy ciki-e esküvőre fekete ruhában menni, nos az a legelegánsabb ruhám.

2016. jún. 15. 15:44
 1/8 Inessential ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki.

Bár az esküvő stílusától is függhet.

2016. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is voltam már feketében esküvőn és nem én voltam az egyetlen a vendégek között.
2016. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elmehetsz benne, esetleg feldobhatod vidám kiegészítőkkel, táskával, cipővel. Pl. pink, mentazöld, ezüstös sárga, pepita kendő, nyaklánc, karkötő, ha egyszínű fehér dolgokat veszel fel hozzá, akkor pedig nagyon elegáns, de mégse "temetői" hangulatú.
2016. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Élénkítsd fel valamivel: nagy rózsaszín kalap, színes sál, színes blúz, színes deréköv, színes cipő.
2016. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Esküvőre nem illik feketében, fehérben vagy pirosban menni. Bunkóság. Pont.
2016. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Ma már nem számít szerintem. Régebben volt ez a fekete-fehér -piros tilos dolog de ma már nem ennyire szigorú a dresszkód. A menyasszonynak sem kötelező fehérben lenni, a vőlegénynek sem feketében és sokan már nem vesznek fel menyecskeruhát (vagy nem pirosat). Emellett a legtöbb embernek egy-két elegáns ruhája van, amit mindenhová fel kell tudnia venni, tehát nem praktikus ha csak tiritarka van neki, szinte mindenkinek fekete az ünneplője, mert az jó minden alkalomra. Nyugodtan vedd fel.
2016. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Persze, vedd fel nyugodtan. Temetésre meg majd valami színeset vegyél fel. A lényeg, hogy teszel te az illemre, örülsz, hogy a kés-villa használata megy.
2016. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha kis fekete alapruha, dobj rá egy színes, mintás vagy egyszínű muszlinkendőt vagy stólát, hozzáillő színű, feltűnő bizsukat és kész. Ma már fekete menyasszonyi ruhák is vannak, hétköznapi viseletben is gyakori a fekete, nem elsősorban a gyász színe. Kizárólag ezért javasolták ugyanis régebben, hogy kerülendő (de nem tilos) esküvőn, a szokások, és velük együtt bizonyos mértékig a dress code-ra vonatkozó illemszabályok is változnak. Felteszem, nem egy államfő lányának/fiának esküvőjére mész- ahogy az itt fanyalgók se jártak életükben se valódi protokolláris eseményen -, a diplomáciai protokoll lassabban követi a változásokat.:-)
2016. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!