Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatóak Budapesten az...

Hol találhatóak Budapesten az (igazán) vagy gazdag emberek?

Figyelt kérdés

Hova járnak a gyerekeik mondjuk a 20-as korosztály?

Mit dolgozik a mondjuk 30-as női férfi korosztály, hova járnak hétvégente,esetleg hét közben? A középkorúak,idősebbek? Hogy tudják a fiatalok az idős öreglányokat kényeztetni? a pénz ekkora úr lenne? Hol vannak ilyenek? na Budai gazdag családoknak kb mekkora politikai befolyása van esetleg lehet vagy van politikus ismerősük?


2016. jún. 17. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem igazán értem hogy mi a halált kérdezel ezzel, mert mégis mennyire gazdag és mi az hogy politikához mekkora befolyásuk van? Ez itt nem Oroszország, mert ott ugye a befolyásból jön a pénz,aztán meg rá lehet mondani hogy van pénze, tehát befolyásos, de ebbe ne menjünk bele.

Amúgy meg rózsadombon laknak.

2016. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Azt tudom, hogy hol laknak: 2.kerület.Itt mindenki milliomos rajtam kívül.
2016. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Rózsadomb, belváros, Parlament.
2016. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 20asok külföldre. Tinikorban kell elcsípni, én a szüleim miatt ebben a közegben mozogtam. Erős/híres gimnáziumok, vitorlás tábor/sítábor/tenisz. Itt van a legtöbb befolyásos családból származó tini esetleg pár újgazdag vagy szerényebb családból származó kiemelkedőbb diák, aki később sokra viszi. Ha bejutsz pár alkalmazott közgazdaságtan vagy nemzetközi igazgatás szakra, akkor is el lehet csípni őket. Persze csak Corvinuson Eltén BMEn.
2016. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon sok tehetős ember kiköltözik pestről az agglomerációba. Törökbálint és Diósd tele van ilyenekkel.
2016. jún. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Budaörsön.
2016. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!