Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van még olyan fiatal lány a...

Van még olyan fiatal lány a világon, aki nem modell vagy színésznőcske?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hihetetlen, hogy ahány lánnyal találkozok/ahányat látok Facebookon, mindenkit profi sminkes sminkel, profi fotós fotóz és mindenki azt hiszi magáról, hogy ő Palvin Barbi. De miért???????
2016. jún. 20. 19:05
 1/8 Ohkwaho válasza:
persze hogy vannak még nem sminkes csajok :D csak sajnos ritkább és a társadalom a cicomás lányokat kívánja , persze vannak kivételek akiknek az egyszerű is megfelel :)ne add fel , ha keresel tuti találsz
2016. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos vannak még, de ők rejtőzködő életmódot élnek.
2016. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert ez látják. Ezt hiszik követendőnek. Biztos van, aki nem ilyen, de ritka, mint a fehér olló.
2016. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*holló


Hoppá, elírtam. :D

2016. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet,félreérthetően tettem fel a kérdést :) Magam is fiatal nő vagyok, se nem egzotikus szépség, se nem bányarém, egy átlagos nő. Furamód, amikor sminkelek, fújok magamra egy kevés parfümöt, látványosan közelebb húzódnak az emberek, ha mosolygok, visszamosolyognak...Viszont ha rossz napom van és lehagyom a "kellékeket", teljesen más a helyzet...Persze az egyszerű emberi ösztön arról szól, hogy a jót magunkba szippantjuk, amit meg rossznak vélünk,kerüljük nagy ívben, de szomorúnak tartom, hogy attól függ, hogy állnak hozzád mások, hogy makulátlan a külsőd, vagy sem.

Ezeket a magukat profi modellnek képzelő csajokat mindig körbeveszi a koszorú és olyan szinten képesek eltakarni a valódi arcukat (nemcsak sminkkel, a mimikájukkal is...), hogy nem tudsz belőlük kicsikarni egy őszinte gondolatot sem. Csak azt nem értem tényleg, hogy önmagukon kívül miért akarnak mindenki másnak is hazudni, hogy ők makulátlanok. Belül persze mindegyik rohad, mert a tökéletesség képét hosszútávon lehetetlen fenntartani egy olyan tökéletlen faj egyedeként, mint az ember. :)

2016. jún. 20. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez ilyen sajnos. Mindegyik önértékelési zavarban szenved. Megakatnak felelni másoknak. Mindent azért csinálnak, hogy hozzák az elvárt szintet, amit a divat és a sztárok diktálnak.

Nincs más értékük, amikkel ki tudnának tűnni.

2016. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Őszintén szólva, az, hogy egy lánynak - vagy egy embernek - igénye van magára, nem mai dolog. Én megmondom őszintén, ja, szeretek képeket csinálni az arcomról. Egyszerűen az volt, hogy egész kiskoromban nagyon ronda voltam, szekáltak is, aztán egyik pillanatról a másikra megütött a kamaszkor, elkezdtek irántam érdeklődni a fiúk, szépen akartam öltözködni, befestettem a hajamat, és olyan jó érzés volt, hogy szép vagyok, és azt éreztem (azóta is azt érzem), hogy ez egy csoda, és dokumentálni kell, mert olyan könnyen vége lesz, mint amilyen könnyen jött. Jó, nyilván nem minden pillanatában ilyen sarkosan, de nagyjából ennyi a lényege, hogy a lányok az egyik pillanatban a semmiből nők lesznek, és piszkosul élvezik. Ez nem egyenlő azzal, hogy az ember minden pillanatában gyönyörűnek érzi magát, és teljesen el van telve, egyszerűen csak próbálgatod a külsődet, megpróbálsz tetszeni másoknak, satöbbi. A legártalmatlanabb dolog a világon. És nem azt jelenti, hogy csak magaddal foglalkozol. Igényesnek lenni azért nem egész napos elfoglaltság, ahogyan képet lőni se az magadról.
2016. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem :)
2016. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!