Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Önbizalom. Hogyan?

Önbizalom. Hogyan?

Figyelt kérdés
Semmi önbizalmam sincs és ezen szeretnék egy kicsit javítani. Tudtok esetleg módszereket, praktikákat,olvasmányokat stb,amik használnak? Bármi jöhet!

2016. jún. 22. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy olyan ronda.
2016. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 TheGunner ***** válasza:
100%
Nemed, korod? Nem mindegy...
2016. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
#1 tényleg? Te hogy nézel ki? Küldj képet, szeretnélek megkufircolni. Főleg a segglikadat. 21F
2016. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

20 éves lány vagyok. :)

Nem vagyok ronda. :P nagyon sokat csalódtam sajnos emberekkel kapcsolatban barátok és párkapcsolatok miatt,valószínűleg ezért alakult így..

Utolsó: ez nem az a film :D

2016. jún. 22. 20:38
 5/16 anonim ***** válasza:
Küldj képet kérdező.
2016. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kislány vagy te még. Nem csoda, hogy nincs önbizalmad. Gyerek vagy.
2016. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem küldök képet senkinek :D

Van esetleg olyan személy is, aki a kérdésemre ad választ? :)

2016. jún. 22. 20:46
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Én tudok, előző vagyok. Küldj képet. Egyébként pedig ez nem ilyen egyszerű, ahogyan te azt elképzeled. Még te magad sem tudod igazán, hogy mi vagy. Nekem van javaslatom, küldj egy képetn, Ma este én is programot akarok. Recsit. Fogd meg a falata minden nap háromszor és mondd el magadnak, hogy józan vagy, józan vagy. Majd álmodban is meg fogod ismételni. Ha pedig megteszed, tudni fogod irányítani az álmaidat. Ez jó. Aztán majd egy álmodbeli entitástól kérdezd meg, hogy minek örülnél a legjobban. Nem azt a választ fogod kapni, amit vársz, de ha belegondolsz, tényleg arra vágysz a legjobban. Az önmagad megismerésére mindig is a tudatos álom volt a legjobb módszer. Mister Anál voltam. Jó lett volna megismerni.
2016. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Realizálással.

Ha segítség kell, írj.

2016. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 TheGunner ***** válasza:

Írhatsz nekem is, nincs semmi hátsó szándékom!

23F

2016. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!