Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szórakozóhelyi ismerkedések?

Szórakozóhelyi ismerkedések?

Figyelt kérdés

1 éve kezdtem társasági életet élni (bulik,szórakozóhelyek,barátok), és az a nagy problémám, hogy a szórakozóhelyeken nemtudok megfelelni a másiknak ismerkedésnél.

Például odamegyek egy lányhoz mutatom neki a felfelé fordított tenyeremet, hogy táncoljunk és elutasít.

Ül két lány az asztalnál barátommal odamegyünk hozzájuk ő az egyikkel én a másikkal beszélgetek, de kifogyok a témából, kínos csend érzem, hogy várja mikor megyek el onnan.

Ilyen esetek után már annyira félek a kezdeményezésektől, hogy nagyon ritkán teszek lépést a lányok felé, és ha meg is teszem fogalmam sincs mit mondjak mit csináljak meghívjam egy italra vagy táncoljunk stb... Teljesen tanácstalan vagyok, elfogyott az önbizalmam.

Most velem van a gond, valahogy megkellene tanulnom beszélgetni vagy ilyen szórakozóhelyeken mit csináljak?



2016. máj. 15. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:

a pua téma gyakorlatilag erről szól.

rád férne,mert alapvető gondok és ismeretanyag hiányosságok vannak.

pl a kereted ami a megfelelési kényszer.

ha ezt megérzik benned,akkor annyi az egésznek.

kezd egy könyv elolvasásával ha fejlődni szeretnél-neil strauss a játszma.

2016. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!