Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetnék én is ilyen?

Hogy lehetnék én is ilyen?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy pár éve fordult ki magából, előtte egy csöndes kis szűz volt mára már ő a legdumásabb, laza csaj. Füvezik, piál hülyíti a fiúkat... de ígyis rengetegen bírják, sok barátja van mint például én is valamiért tényleg magabiztosabb leszek ha mellettem van.

Én nem szeretnék ilyen rossz úton járni, de szeretnék én is kicsit lazább lenni nem egész nap stresszelni mindenen kicsit közkedveltebb lenni. Hogy érhetném el? :) lány vagyok


2016. jún. 24. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem tőle kérdezed elsősorban?
2016. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán először is ne parázz azon mások mit gondolnak rólad.
2016. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet túl sok önbizalmat adtál neki.
2016. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Olyan buta célokért küzdenek az emberek... mit nyernél te azzal, hogyha kedvelnének amiatt, amilyen valójában sosem voltál? Inkább olyan embereket keress, olyanokkal vedd körül magad, akik úgy kedvelnek, ahogy vagy, amilyen vagy.


A barátnőd pedig az egyik lehető legrosszabb követhető példa.

2016. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik, de igaz: ha elcsendesedsz magadban, sokkal jobban átláthatod, mi számít igazán. Az említett megfelelési kényszer a nevetséges régi dolgok közé kerül, akár a gyermekkori játékaid. Csak engedd, hogy történjenek a dolgok, és tudd, mi vagy! Nehéz feladat, bármilyen egyszerű megfogalmazni. Nem hinném, hogy ismerek bárkit, akinek ima nélkül sikerült kideríteni, ki ő, miért került ide, hová kell jutnia. De ha ez megvan, már kár ilyesmit kérdezned. El fogsz jutni azokhoz, akikkel együtt tudsz "dolgozni", és ha funkciód kirángatni a megtévedteket a csapdájukból, magától értetődően tenni fogod a dolgodat. Egyébként meg megteszi más. Ez - bármilyen hihetetlen - ilyen. Minden a helyén van, ÉS a szándékaink szerint. A legtöbb, amit tehetsz, hogy a magadét rendben lerakod az asztalra. Belátásod, hajlandóságaid, szándékaid és hited szerint.
2016. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!