Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Irigykedtél már másokra? Ha...

Irigykedtél már másokra? Ha igen miben?

Figyelt kérdés
rokonok barátok,kire és milyen dolgokra ami nekik megvolt megvan,és neked nem adatik meg?és forditva?esetleg neked van olyan ami megadatott de ismerőseidnek nem?én is mindjárt sorolok fel pár dolgot.köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 29. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, öcsémre. :D De szerintem ez egy testvér velejárója, és igyekszem nem irigykedni, dehát néha elkap a hév, amikor csinál valami rosszat, és rászólok, erre nagymama engem szid le. Anyu hazaér, öcsém eltör egy vázát>>Miért nem vigyáztam rá eléggé?

Igazából ilyenkor nem is öcsémre haragszom, hanem a felnőttekre. :D De ez is valamiféle irigység/féltékenység.

2016. jún. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lánykoromban volt egy barátnőm aki gazdag volt. Autót kapott, a legjobb ruhái voltak. Mi meg csórók voltunk. Rá irigykedtem. Pedig nem akartam. Mára ritkán találkozunk amikor volt meglátohatni olyan terepjáróval jött, hogy hanyattestem.Pedig nem vagyok anyagias. Rossz, hogy nekem nincs szép autóm. De ez az irigység még az egészséges kategóriába tartozik.
2016. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azokra irigykedem, akik tök jól érzik magukat a munkahelyükön, pl. édesapám. Komolyan irigylem, hogy nem gyomorgörccsel jár be, ha kelni kell, felkel és tök jó hangulatban jön haza.


22L

2016. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egész életem arról szól. Azokra akik bele születnek a jólétbe.
2016. jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azokra,akiknél látszólag minden tökéletes. Jól néz ki,jól keres,vagy ha nem keres jól,ott az anyagias család háttérnek.

Rám a pasim miatt irigyek a nők, sokuknak bejön, jók a génjei,kis sporttal nagyon szép izmos teste van,arca is átlagon felüli,modellkedett is.

2016. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azokra, akik abból élnek, amit igazán szeretnek csinálni, élvezik a munkájukat, bármi legyen is az, bármennyit fizessen. Nem hányingerrel mennek nap, mint nap mint én...
2016. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

barátaim és rokonaim igy 25-30évesként is rendszeresen találkoznak tesójukkal.jókat nosztalgiáznak stb.nekem nincs tesóm sokat voltam egyedül főleg hogy csak anya nevelt és sokat dolgozott.ezen örökké irigykedni fogok.


a 3 -4 gyerekes sogornőmre meg szomszédra,mert én is nagy családot szeretnék de férjem még kettő gyereket se nagyon szeretne.


barátaimnak suli után nem volt munkájuk de ott volta család és eltartotta őket,meg ment a poénkodás náluk,egy barátnőmet meg magáhozköltöztette pasija,és eltartotta amig munkanélküli volt.én meg egyedül laktam anya külföldre ment,és lekapcsolták rám az áramot is 3 hónapig,és árvaságimat feléltem tovább ezért most 600 ezres tartozásom van.


ami nekem van.:

msfél éves gyerekem,és barátnőim most erre irigykednek,egyik elvetélt sajnos,ketten meg szakitottak sok év után és ott vannak 30 évesen szingliként.én 27 vagyok férjem gyerekem van :)


alakomért,mert szülés után is 50 kg vagyok,barátnőim husosak,és fiúk is pocakosodtak kicsit,nekem meg tizenéves alakom van gyerekkel :P


tehát nem anyagi oko igazábol hanem a család fontos nekem.

2016. jún. 29. 14:40
 8/8 Roland G. ***** válasza:
Én soha nem voltam irigy senkire.
2016. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!