Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem képesek felfogni...

Miért nem képesek felfogni egyesek, hogy ha bántalmaznak másokat, akkor ezzel tényleg tönkreteszik az életüket?

Figyelt kérdés

A bántalmazó, verekedős emberek egyszerűen nem tudják megérteni, hogy nem csak viccből mondják, hogy hagyd békén, ne k.rd el a másik gyerekkorát/életét. Ők csak csinálják tovább... De miért? Mondják, hogy kivetíti másokra a gondját/baját. Hát nekem is kijutott rosszból bőven! Mégse bántottam másokat soha, de ez most nem is fontos. Én nem tudom elhinni, hogy düh kivetítésként csinálják. Ha fel tudja valaki fogni, hogy: ,,Oké, nekem rossz. Rossz, mert velem is ezt csinálták.'', akkor hogy lenne képes ő is erre?

(Olyan is írhatna, aki csinált már ilyet.)



2016. jún. 30. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

amit írtál azzal nem értek egyet kérdező.

pont az ilyen kiskorukban-fiatalkorukban piszkált bántalmazott frusztrált csótányokból lesznek a legmotiváltabb legkegyetlenebb bunyósok ha elkezdnek rendszeresen edzeni.

ezzel újraformálva,átírva a személyiségüket.

de ha láttad a harcosok klubja című film is részben erről szól,elég jól bemutatva a testi lelki folyamatát ennek.


akiket te írsz hogy úgy maradnak,azok nem képesek kilépni a komfortzónájukból a kényelemből,elutasítják a fejlődést az alkalmazkodást és folyamatosan a könnyebb utat a megalkuvást választják,ezért nincsen bennük semmi sajnálatra méltó,mert elfogadják az önmaguk által felállított korlátaikat.

2016. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ebben igaza van korbácsnak!

Amikor ezek a frusztrált emberek lemennek egy küzdősport edzésre sokat változnak!

Ugye nem nagyon merik az érzelmeiket kiadni, ugye ezért is csesztetik őket, mert még dühösek se mernek lenni.

Viszont egy idő után magabiztosabbak lesznek, majd előjönnek az érzelmeik, legfőképpen az eddig kinem adott düh, gyűlölet.

És ezután ezt a mérget érzik ha valaki bepróbálkozik, ha meg meg is támadják őket, tényleg kegyetlenebbek ők.

2016. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

amúgy itt egy kérdező tanulságos sztorija aki edzés nélkül,pusztán a belátás által le tudta vetkőzni az alsóbbrendű mivoltát és revansot vett-

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak_..

2016. júl. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez tényeg jó dolog korbács, de nem hiszem hogy ez a változás megtörtént volna a gyerekkel úgy hogy még aba a suliba jár, így azért könnyebb dolga volt hogy abba a közösségbe már úgyse megy vissza.
2016. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Aki ilyet csinál annak:

1. Ha legközelebb beszól egy olyan helyen, ahol a tanárok nem hallhatnak (öltöző vagy iskolán kívül) akkor menj neki és verd össze, de úgy a többi fiúhaverja előtt hogy lássák hogy "Na, végre kiállt magáért, és móresre tanította ezt a hülyét"

2. Ülj le vele beszélgetni hogy neked ez és ez a problémád, ha kinevet akkor lép érvénybe az 1-es pont.


Az ilyeneket csak erőszakkal lehet mentesíteni.

2016. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!