Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok emberekkel beszélget...

Nem tudok emberekkel beszélgetni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta csendes vagyok, általánosban az eső 3 osztályban voltak barátaim, minden jó volt. Aztán elköltöztünk, és akkor történt velem valami... nem tudtam beszélgetni senkivel. Aztán persze ez feltűnt a keményebb arcoknak és már csak azért is szivattak. Most 23 éves vagyok és nagyon csendes. Nem vagyok "csicska" mert kiállok magamért, de valahogy nem tudok beszélgetni, nincs témám, szerintem még unalmas is vagyok:D ez így elég nagy hátrány az élet minden területén. Mitől lehet ez, és mit csináljak?
2016. júl. 1. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Gatlasos vagy, talan. De nem olyan nehez beszelgetni, csak kerdezgetni kell, valaszolni, viccelodni.:) Biztos megy neked is, ha szeretned, nem? Amugy ilyen helyzetben volt mar baratnod?:( Vagy vannak barataid?
2016. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a költözés után ahogy említetted nem sikerült "beilleszkedned", ezért visszahúzódóbb lettél, ami azóta is így van.


próbálj nyíltabb és egy kicsit lazább lenni, beszélgetni, viccelődni.

vannak azért barátaid?

2016. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok vicces emberke:S nem tudok viccelni, nincs humorérzékem. Volt barátnőm, de ezzel is problémák vannak... nyilván értitek hogy miért. Ez is szar hogy egyedül vagyok
2016. júl. 1. 13:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Barátaim sincsenek, 1 van, kiállunk egymásért rendesen, de mióta családja van kevesebb ideje jut rám, így hát nekem is jó lenne már valami barátnő, de így hogy nem nagyon tudok beszélgetni elég nehéz. Amikor ketten vagyunk valakivel akkor elbeszélgetek, de akkor is kevés a téma. De ha már hárman vagy többen vagyunk akkor valahogy elhallgatok, kirekedek, ha nem kérdeznek akkor nem tudok beszélgetni. Mi lehet a bajom?
2016. júl. 1. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Keres fel egy normális pszichológus, mert lehet hogy pánikbeteg vagy.
2016. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!