Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A külsőm miatt nem merek...

A külsőm miatt nem merek annyira beszélgetni az emberekkel. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az arcom tele van szeplőkkel és ez eléggé csúnyává tesz. Volt, hogy neten próbáltam beszélgetni emberekkel és amikor kérték, hogy mutassak magamról képet, mutattam, és voltak akik elkezdtek ignorálni emiatt.

Nem szívesen mutatok már magamról képet olyanoknak akiket nem ismerek. Nagyon nehezen tudok megbarátkozni a kinézetemmel de sehogy sem sikerül.


(17/f)


2016. jún. 20. 19:01
 1/2 Ohkwaho válasza:
ne bánkódj emiatt, több megoldás is van, még egy jó frizura is segíthet ezen , mindenkinek vannak előnyei csak ki kell emelni azokat :) amúgy ilyen emberekkel nem is érdemes kapcsolatot létesíteni aki ezért nem akar megismerni.. de végsőesetben ott a smink ha nagyon zavar és csak tapló emberek vannak elérhetőségben
2016. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ember, csak szeplő nyugi már. Van olyan lány aki megdöglik a szeplőkért, benned ez a különleges :D Egy szeplő nem tesz csúnyává.. küldjek én magamról képet és akkor legalább rájössz hogy van nálad egymilliószor csúnyább? :D Hidd el nekem attól hogy szeplős vagy egyáltalán nem vagy hátrányban =)
2016. jún. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!