Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen a tásasági élet a...

Milyen a tásasági élet a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen?

Figyelt kérdés

Úgy értem jó társaság jön össze? Es milyen a gólyatábor? Sajnos a gimnáziumi osztályom nagyon klikkes volt és a lányok legtöbbje elég kétszínűen viselkedett.Meghívtak engem is mindenhova,de sose éreztem jól magamat köztük.Remélem,hogy itt egyjobb közösség jön össze.A NETK biztonság és védelempolitikára szeretnék menni.

Valaki volt a tavalyi gólyatáborban? Milyen volt? Hogy van az egész?



2016. júl. 1. 19:34
 1/4 anonim válasza:
a gólyatábor nem volt rossz, Siófokon volt a parton, viszont az ELTE-s incidens miatt (leginkább) elég sok volt a biztonsági őr, kordon volt a tábor körül, az is le volt fedve. Ebből a szempontból kicsit furcsa volt. ill. az integráció jegyében telt... tehát az össz egyetemi volt (minden karnak egyszerre). összességében jó volt, kicsit fesztivál hangulatú, de érezhetően visszafogott.
2016. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Te melyik karra jarsz?

Jó fejek akik ott voltak?

2016. júl. 2. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A HHK-n elég jó az összetartás (persze itt is vannak klikkesedések) de ha sokat szivsz az bizony összecsapja az embereket. Az RTK-n hasonló a helyzet. A KTK elég szétesős dolog. olyan mint egy ELTE. a NETK-ről még jót hallottam de annyira azért természetesen nem mint az első 2 karon.
2016. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szèpen köszönöm a vàlaszt :)

Remèlem jò lesz a gòlyatàbor

Oda mennek felsőbbèvesek is?

2016. júl. 2. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!