Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon félek a tömegtől, a...

Nagyon félek a tömegtől, a korombeliektől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Antiszociális személy vagyok. Sose voltak barátaim, sose jártam el sehova. Munkámat is úgy választottam meg, hogy egyedül lehessek.

6 év után, újra össze tudott a család kaparni annyi pénzt, hogy nyaralni mehessünk, mëhozzá Eger környékére. Viszont vonattal megyünk, több átszállással. S már most gyomorgörcsöm van, hogy sokan lesznek mindenhól, meg sok korombeli fiatal lesz.

Az apartmannak közös az udvara egy másikéval s félek,hogy lesznek ott, ami mégrosszabb, hogy fiatalok lesznek.

Csak a szüleim miatt mentem bele ebbe a nyaralásba, de jelenleg úgy vagyok, hogy nem megyek, mert rettegek a tömegektől s már most se érzem jól magam. 20/f



2016. júl. 6. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Kezdjük ott, hogy ASZOCIÁLIS vagy, nem ANTIszociális. Kettő között óriási a különbség. Az antiszociális nem fél az emberektől, sőt benne van a nevében: ANTI, azaz ellen, SZOCIÁLIS, azaz a közösség. Az antiszociális nem fél tőlük, abban leli örömét és nyugalmát, ha őket tudja megfélemlíteni, tönkretenni, ártani nekik.


A problémádra visszatérve, nekem is voltak ilyenjeim, de mára már csillapodott. Még is mi történhet? Azon kívül, hogy pár korodbeli csúnyán megnéz? Még nem is egyedül mész! Ott lesz édesapád, soha nem érezted biztonságba magad ha vele voltál/mentél valahova?

2016. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nagyon visszamaradott vagyok, érettlen, tapasztalatlan. Még boltba se megyek szivesen. Ez vagyok én.

De muszáj lesz elmenjek velük. Sikerült megbeszélni, hogy hajnalba menjünk, amikor még a legtöbben alszanak.

2016. júl. 6. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért rossz az ha korodbeli fiatalok vannak? Talán jobb lenne ha a vonaton öregekkel vagy migránsokkal lennél összezárva? Olvass közbe valami újságot könyvet, hallgass zenét, zárd ki őket.
2016. júl. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Idősebbekkel sokkal jobban kinövök. Míg egy tizenévessel egy műszak alatt pár mondatot beszélek csak, addig egy idősebbel pæ mondatot már 1-2 perc alat lebeszélem.


Nem szeretem a korosztályom, meet el vagyok maradva tőlük s ez zavar, szégyellem magam, nem szeretek a társaságukba lenni, mert nincsen velük közös témám. Sokkszor volt olyan, mikor velem egyidősek, vagy kicsit idősebbek, esetleg fiatalabbak kezdtek el a szexeől, barátnőkről beszélni, faggatni,s mivel ezekkel kapcsolatban semmit nem moneok, kínosan vagy hazudnom kellett, vagy ha olyan az illető elmondani az igazat.

2016. júl. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!