Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ez? Van más is, aki...

Tollbogre kérdése:

Miért van ez? Van más is, aki ilyen?

Figyelt kérdés

Csak nagyon kevés emberrel találom meg a közös hangot, egy csomószor van olyan, hogy egyszerûen nem érdekel az illetõ ( általában ez van). Az osztályomból is, senki sem érdekel három ember kivételével, pedig a legtöbb osztálytársammal régen sokat beszélgettem. De nem érdekesek (csak nekem, nyilván mindegyik egy virágzó személyiség). :(

Tudom, hogy introvertált vagyok, ezt a pszichológusom is mondta, meg hogy örüljek h van három barátom, valakinek egy sincs. Még annyi, hogy utálom a fizikai kontaktust pl ölelést puszilást barátoktól vagy ismerõsöktöl, pedig Mo- n nõttem fel. Az emberiséget sem szeretem. NEN vagyok emós :D

16



2016. júl. 7. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos még nem érkezett válasz.
2016. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én full ugyanilyen vagyok :D
2016. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

az h nem érdekelnek az emberek,nem szereted az emberiséget,nem szereted a fizikai kontaktust,EZZEL A VISELKEDÉSSEL MÁR olyna szűkre teszed a lehetőségeket h bárkivel is megtaláld a közös hangot h nem is nagyon fogod

Az a baj h sokszor hallom 18 éves kort el nem érő személyektől h a pszichológuosm ezt vagy azt mondta.És ez rosszat tesz a fejlődésednek.


TE behelyezted magad egy skatulyába h "igen én introvertált vagyok ez van szokj meg vagy haggyál lógva "

én is kevés emberrel találom meg a hangot és kevés értékes ember van.

Én viszont megyek ismerkedek és közeledek emberekhez,csak így találhatod meg a társad bármely értelemben

2016. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
azt se nagyon tudom h mit lehet utálni az emberiségben?? jó értemén h néha gonoszak vagyunk de mi ez az "utálom az embereket"..... nem akarlak sértegetni de ez szánalmas hozzáállás
2016. júl. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

átlag feletti intelligenciával magyarázható nagyja.

Fizikai kontaktus s hasonlók, bizonyos tudatalattidban létező gondolatokból származó eredmények miatt alakult ki.

Ha megpróbálnád megfogalmazni, pontosan miért is nem szereted, előbb-utóbb megkapnád választ.

"mind egy virágzó személyiség"

... ja... csak merre virágzik...

Már többet tudok rólad mint pszichológusod.

Ha kell segítség, vagy egy kis informálás, írj rám nyugodtan.

2016. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!