Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Albérletben élek (4-en vagyunk...

Albérletben élek (4-en vagyunk), nincs pénzem másikra, úgyhogy muszáj kibírnom vele, de hogy? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk lányok, és a férfi lakótársunk nagyon gusztustalan, és ez minket nagyon zavar, de nem szólhatunk neki, mert akkor kirak minket, és ahogy az előbb is említettem, nincs pénzünk másikra.

Szóval meztelenkedik előttünk, beül a kanapéba és elkezdi vakarna a szőrös f*rkát, a szagát is lehet érezni. Fingik, böfög, az egész ember egy undorító dög. Mit csináljunk?



2016. júl. 9. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak lakótárs, akkor nem raknak ki, de ha főbérlő, akkor lehetséges..
2016. júl. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:
60%
Oldjátok meg, hogy legyen pénzetek. Ideje munkát keresni, vagy váltani
2016. júl. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem, hogy ha van pénzed egy albérletre, akkor másikra miért nincsen? Elköltözöl és az újat ugyanúgy fizeted, mint a mostanit, szóval nem értem, hogy ha erre van pénzed, akkor másikra miért ne lenne?


Vagy ez a férfiállat olcsóbb pénzt kér, cserébe, hogy nézd, hogy a szőrös farkát vakarja? Vagy most mi van?


Mindenesetre szerintem olyan nincs, hogy ha kerestek egy másik albérletet, akkor nem találtok. Ha egy kicsit ráfeküdtök, biztos összejön egy olcsó, jó. Csak keresni kell.

2016. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2016. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"Én ezt nem értem, hogy ha van pénzed egy albérletre, akkor másikra miért nincsen?"


A kaució miatt?


Általában 2 havi lakbér + a beköltözéskor kell az 1. havi lakbért is fizetni. Így lehet,hogy van akár 100/hó lakbérre,de egyben 300 nem biztos.

2016. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen, de ha kiköltözik az aktuális albérletből, akkor annak a kaucióját visszakapja, nem?
2016. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!