Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz lenne egyedül elmenni egy...

Gáz lenne egyedül elmenni egy rendezvényre/falunapra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy haverok nem érnek rá mivel mindenki nyaral viszont a környéken lesz holnap egy rendezvény zene meg ilyenek. Tudni kell rólam hogy általában mindenhova "bandával" megyek szórakozni és nem vagyok az a szerény fiú. Ahova mennék ott viszont elég sokan ismernek is viszont közülük nem vagyok senkivel sem olyan viszonyba hogy együtt lógjunk egész nap. Gáz lenne így egyedül elmenni?
2016. júl. 9. 11:18
1 2
 1/12 Roland G. ***** válasza:
Nem.Egyedül sem fogsz unatkozni,ha lesznek ismerősök,akkor pláne!
2016. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? sztem nem gáz, összefutsz ezzel-azzal, dumáltok, piáltok, stb. aztán velük maradsz
2016. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne menj el. Amúgy ha nem vagy szerény fiú, akkor miért bandával mész mindenfelé? Nem vagy szerény, viszont egyedül megjelenni gyáva vagy? Vagy ez hogy működik? Azért nem vagy szerény, mert mindig ott van mögötted a 20 fős banda. Na mindegy. Menjél, kúrj be, aztán dicsekedj vele mennyire kemény voltál, meg hogyan hánytad le a falat. De neem, nem veled van a baj, hanem velem, mert az én szüleim nem hagyták hogy az utca neveljen. Igaz, az utca szerepét legtöbbször átveszi egy idősebb vagánykodó cigánygyerek. Na mindegy, te tőle tanultál a szüleid helyett, ez van. Erre voltak képesek. Meg másra úgysem jó az élet, csak nagyokat bulizni, meg be*b*@*szni. Meg te sem vagy nagyon másra jó. Mindegy is, menj el mégis csak, és vedelt tele magad.
2016. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szegény 3-as.:DDD Amúgy 17 vagyok. A bandám nélkül sem vagyok szerény. Azért írtam ki a kérdést mert szerintem fura ha azt látja az ember hogy valaki mindig csapatban járkál a "menőkkel" aztán egyszer csak valahova betoppan egyedül. Arról nem is beszélve hogy az ismerőseim akik ott vannak ők is haverokkal mennek el. Ezért lenne fura csak úgy random beállítani közéjük.
2016. júl. 9. 12:33
 5/12 anonim ***** válasza:
hol laksz? hol lesz falunap? 3-as hülyeségeket ír, mert inkább irigyli, hogy nem bulizott fiatal korában, általában, aki 14-20 évesen kiéli magát, az utána normális felnőtt lesz, akit meg elnyomnak, 40 évesen is siránkozik és nem találja a helyét
2016. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak furcsa dolgok a világban. Számomra a ti viselkedésetek ugyanilyen furcsa. Aztán mégsem térdelek arcba senki közületek. Ők sem fognak téged, gondolom.
2016. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
#5 Még mindig fiatal vagyok. és voltam bulizni. Hihetetlenül pocsék volt. És tudod miért? Mert ugyanolyan szemétládákkal volt tele, mint te meg a kérdező.
2016. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most miért kell le szemétládázni te? Normálisan írtam ki egy kérdést úgyhogy azt várom el hogy normális választ adj. Semmit nem tudsz rólam de hajtod itt a semmit hogy biztos leiszom magam részegre mert az menő.. Te biztos tudod..:D
2016. júl. 9. 12:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Te is tudod.
2016. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

46 %-os szegénykém egy kicsit megkeseredett. Biztosan nem akar vele senki barátkozni :D

Szerintem nem lenne gáz egyedül menni, ha vannak ismerőseid és összefuttok, úgyis dumáltok vagy oda is csapódhatsz valakinek a társaságához. Ha meg nem érzed jól magad, akkor hazamész, nincs probléma.

2016. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!