Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányként egyedül fesztiválozni?

Lányként egyedül fesztiválozni?

Figyelt kérdés
24 vagyok, szóval inkább nő, mint lány. Társaságom (már akikkel eleve megyek és már ismerjük egymást) vagy lesz, vagy nem, egész hétre megyek, sátorozni fogok. Ez így veszélyes, vagy szokatlan, vagy sokan mennek így?
2016. júl. 5. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Én szívesebben mennék társaságban. Ez csak egyéni félős véleményem, de én fosnék egyedül, akármi történhet, nem kell hogy megtámadjanak, csak pl elrontom a gyomrom és fosmenésem lesz, nem lesznek ott a haverok, hogy támogassanak, vagy ilyesmi. :\
2016. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell parázni. A kérdező már nem gyerek. Egy fesztiválon sokan vannak, bármi van segítenek a többiek.
2016. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Én 19 éves fiú létemre nem hinném hogy mennék egyedül. Nem érezném magam veszélyben, de nekem sokkal nagyobb buli egy ilyen helyre haverokkal menni, így egyedül nem érezném magam olyan jól.
2016. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Veszélyesnek szerintem nem az, szokatlannak viszont biztosan, az emberek többsége inkább otthon marad mint, hogy egyedül menjen, ezzel én is így vagyok, mondjuk ez ne befolyásoljon semmiben :)
2016. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Találkozzunk és máris nem leszel egyedül :)
2016. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Első,ha neked hasnenésed van,akkor téged támogatni kell?
2016. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!