Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az, amit mindenképpen meg...

Mi az, amit mindenképpen meg kell változtatnom a kinézetemen?

Figyelt kérdés

Először is, lehetőleg normális válaszokat kérnék :) Másodszor is, azért tettem fel, mivel azt érzem, az emberek főként a külsőm miatt nem akarnak közelíteni felém. Jó, persze ez lehet hogy hülyeség, de attól még lehet, hogy így van.

Azt tapasztaltam, hogy akárkihez odamegyek (lányok esetében), jól el tudunk beszélgetni egymással, de amikor megpróbálok velük flörtölni, rögtön elutasítással válaszolnak rá. (Most nem azt kell képzelni, hogy nyomulok) Szóval pont ezért gondolom, hogy hátha a kinézetemmel van baj.


[link]


2016. júl. 10. 20:33
1 2
 1/13 Üres tükör ***** válasza:
89%

Egyaltalan nem a kinezeteddel van baj.


Talan a stilusod, vagy a kisugarzasod az, ami nem jon be a lanyoknak.

2016. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Helyes fiu vagy. Nincs problema. Azt hittem mar trollkodas lesz es valami ronda Jabba Figurarol keszult fotot latok majd. :D
2016. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon szép vagy, ehhez kapcsolódó előítéleteik lehetnek.

Ha lányokról van szó, azt hihetik, hogy csak a náladnál szebb lányok érdekelnek, túlértékelhetnek Téged minden szempontból.

Muszáj lesz Neked közeledni, mert hihetetlennek tűnik a vonzalmad, ha csak sejtetted.:)


Amikor partnerként felmerül valaki, akkor már számít, hogy szép-e a bőre, egészséges-e a lehellete, tiszta-e a foga. Esetleg korrektort használhatnál a pattanások elfedésére, a szájadban meg nem tudom, mi van.:)

2016. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok :))


Hát pedig köztem meg egy ronda Jabba Figura között nincs sok különbség :D

Nos igen nincs sok önbizalmam (és nem, nem önbizalom növelés miatt írtam ki ezt a kérdést csak kíváncsiságból)

2016. júl. 10. 20:42
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Figyi. Az ég adta semmilyen baj sincs veled. Én is hunyorogva nyitottam meg a linket. 😂 De pozitív a csalódás.

Baromira jó az arc csontozatod, nagyon pasis. Végre nem egy kislány van a képen. Jó tekintet, pöpec friszkó, ami illik az arcodhoz. Figyu ha értelmes vagy (bár ha csak a fogalmazás alapján kell ítéletet mondani akkor ezzel sincsen semmi probléma) akkor te így első blikkre jó pasi vagy. Nyugi, keress igényes csajokat akik nem a kislányokra vadulnak. Hidd el 😉

2016. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha nincs önbizalmad, akkor azt is tudd, hogy a lányok a visszutasításra vannak berendezkedve, és nem is tudnak azonnal vonzódni.

Állandó (rendszeres, ismétlődő, hetekig, hónapokig tartó) vonzalomkimutatásra van szükségük legtöbb esetben ahhoz, hogy tudjanak viszontvonzódni.

Persze sokszor futhatsz olyan lányba, aki nem fog viszontvonzódni sosem, mert nem tetszel neki.

Ezzel nincs semmi baj, ez így normális, így van kitalálva a világ, én 200 fiúból ha 3-hoz tudok komolyabban vonzódni.:)

Aki amúgy is szivesen van Veled, azokkal érdemes próbálkozni elsősorban.

2016. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Wow...biztos, hogy nem a kinézeteddel van a baj.:-)


Hogyan szoktál "flörtölni"? Inkább ott lehet a probléma.

2016. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
talán nem kell megdobálni a csajokat banánnal a fatetejéről, azt akkor nem kerülnek el
2016. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Semmi baj a kinézeteddel. Írtad, hogy nincs önbizalmad, lehet az a gond, mert kicsit nyögvenyelős lesz tőle a közeledésed. Esetleg van barátjuk, ezért reagálnak rá elutasítóan.
2016. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Helyes vagy. 10/10
2016. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!