Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs életem! Elegem van! Mit...

Nincs életem! Elegem van! Mit tegyek? 16L

Figyelt kérdés

Barátaim nincsenek, csak 1, de nem lehetek mindig a nyakán, ráadásúl neki vannak más barátai is..

Amikor suliidő van akkor ez nem zavar, mert lefoglal a tanulás.. De nyáron folyton itthon vagyok mert nincs kivel elmenni valahova.

Most töltöm a 16-ot, de bulizni még soha nem voltam sehol. (Sőt pénzem sincs arra hogy minden pénteken vagy egyszer kétszer eljárjak)

Pasim nincs, sőt utoljára 6.-ban volt, bár most tetszik valaki akit meg akarok ismerni, de nem merek ráírni facebookon.. (Lehet hogy én is bejövök neki mert suliban szemeztünk)

Elegem van, mostanában egyre jobban rámtör az érzés hogy úristen én lassan 20 vagyok és még nem éltem ki a tizes éveimet. Már a halál is megfordúlt az agyamban

Segítsetek. Szerintetek mit kellene kezdenem magammal??


2016. júl. 11. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. Ne aggódj már ilyen halálkomolyan emiatt. 16 vagy. Előtted áll egy élet. Sztem ilyen korban nem kell orrba szájba bulizni, mert a többiek is azt csinálják. Azt csináld amihez kedved van.

A pasihoz meg önbizalom, csak ne várj sokar vele, mert lehet lenyúlják előled.

Merj ráírni. Ne nyomulj, de legyen önbizalmad, az biztos bejön majd neki. A suliban nem tudsz hozzácsapódni vmi baráti társasághoz, esetleg a barátod barátaihoz? Akkor többet lehetnél vele is..

Emiatt nem kell egyből az öngyilkosságon gondolkodni.

2016. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

A halál ne forduljon meg a fejedben.Gyenge emberek eszköze.És te nem vagy gyenge.


Az h iylen a tinédzserkorod még nem baj. még ugymond egy búrában vagy.Az iskola altt ha vége a sulinak több lehetőséged lesz több emberrel ismerkedhetsz össze.

Ahhoz pertsze kell az h kezdeményezz,az h merj beszélgetésekjet kezdeméynezni,próbálj ne félni az ismeretségtől:

Ugy érzem h nagyon jól nézel ki,szép vagy és értékes ( a megérzéseim soha nem csalnak)

Próbálj lenyugodni,ne a halálon járjon az eszed,és légy egy picikét bátrabb

2016. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Inessential ***** válasza:

Változtass.


A halál gondolatától pedig szabadulj meg.

2016. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Interneten ismerkedj kornyekbeliekkel. Hidd el rengeteg embert ismerhetsz meg. (sokan sajnos csak itt nyitottak) De neked elonyodre fog válni.
2016. júl. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a halál nem megoldás, egyszer próbáltam megvágni magam, de nem ment, mert azért sok minden visszahúz, tehát nem vagyok rá képes. De sokszor elgondolkozok rajt hogy vajon kinek hiányoznák? Talán 1-2 embernek, akiket én is szeretek.

Egyébként az az 1 barátnő is kezd elfordulni tőlem, alig találkozunk, ő nem ír nekem, nem beszélgetünk neten, nyáron havi 1x találkozunk, pedig ő "legjobb barátnőm" elvileg neki is én, de én nem érzem úgy, most egy másik csajjal akivel jóban lett azzal többet talizik mint velem, vele pedig minden nap beszél.

Egyébként köszi hogy azt mondod hogy szép vagyok.:) Mondták már páran hogy szép vagyok, de szerintem nem. Nem szeretem a külsőmet sem. Amugy elég erős személyiség vagyok lelkileg, vannak ezek a problémáim, evészavaraim vannak és családi/ anyagi problémáink is vannak, tudnák mit mesélni, és mindezek a problémák mellett nem lettem idegroncs, más ember kikészűlt volna...

Nagyon jól estek a válaszok:)

2016. júl. 12. 01:29
 6/7 anonim ***** válasza:

ne arra várj hogy téged keressenek vagy rád írjanak, ha nem akarod hogy unalmasan egyedül teljen a nyarad neked kell másokat megkeresni


írj rá te a srácra a teljes unalom helyett ha 2 mondatot beszéltek már az is előre lépés

2016. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem is sokáig ez volt a bajom... Mostmár egy új társaságba kerültem,akikkel nem telik el ugy nap,hogy egyikukkel ne beszélnék,találkoznék. Nyiss új barátok felé. Az segít a legjobban az ügyeden ;)

2016. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!