Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van tönkre tették az...

Elegem van tönkre tették az életem! Hogy lehetne ezzen változtatni?

Figyelt kérdés
A problémám hogy 20 éves vagyok és hát ott kezdem hogy a cigányok miatt megy gyakorlatilag tönkre az életem. 5 éve szorongok kb ugy hogy nem mullik szóval a cigányok közzelébe van ilyen szorongásom már általános suliba is kötekedtek. Nekik mindent lehetett, utána jött a tovább tanulás ott még többen voltak és ott alakult ki a szorongásom! Volt egy barátnőm a suliba és őt is meg kellet védenem és akkor már nagyon erős szorongásom volt utálom az összes cigot szinte! Elhisszem van egy minimális Réteg ami kivétel de a kivétel erősiti a szabályt most is van egy cigány gyerek aki miatt szorongok és probálom kerülni mert multkor bellém köttöt a diszkóba és majdnem egy cigány horda jött nekem. Nem Járók szorakóni se mert teli van minden vellűk! 90%-ban Miattúk van ilyen szorongásom!

2013. júl. 12. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Tessék elmenni pszichiáterhez.
2013. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, menjél szakemberhez, ahogy az első válaszoló mondja.


Egyébként a cigányoktól itthon nagyon sokan szoronganak a problémás viselkedésük és a retorzió hiánya miatt, szóval nem vagy vele egyedül. (Én is szoktam félni, amikor egy cigány hordával találom szembe magam egyedül, de ez egy természetes félelem.)

2013. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösszi a válaszókat! :)

A legnagyobb gond hogy itthon üllös lettem, 5 éve nem igazán megyek sehova és ez miatt van egy részben a depresszióm.

2013. júl. 12. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!