Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van, kilátástalan az...

Elegem van, kilátástalan az életem. Tényleg nem bírom ezt tovább. Kitől kérjek segítséget?

Figyelt kérdés
Van 150ezer forintom a kártyámon megkapja az aki megöl engem. Nem akarok tovább élni,de félek megölni magam. Még pluszban kapok 50ezret ebben a hónapban,szóval így összesen 200ezer.
2015. jan. 30. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez király!Itt keresel bérgyilkost?
2015. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát hol keressek? vagy mit csináljak? :(
2015. jan. 30. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért kilátástalan? Ne felejtsd el, minden problémára van MINIMUM egy megoldás. :)
2015. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kenyérre való van. Akkor mitől kilátástalan?

Húzdd el a függönyt és kilátsz.

2015. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Több okból is,de a felét már elfelejtettem. A lényeg,hogy nagyon rosszul érzem magam:( szomorú vagyok és nyomott folyamatosan. Nem akarok élni,nagyon nem! Sosincs semmi jó az életemben csak szenvedés,már a kötelességeimhez sincs erőm az ágyba akarok lenni egésznap és hagyjon mindenki békén. Senki se tud segíteni szerintem max egy bérgyilkos :'(
2015. jan. 30. 17:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Ird le azt a felét, amelyiket még nem felejtetted el.
2015. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Leírtam,hogy a legnagyobb baj hogy már semmi se motivál,utálok élni egy nyűg az egész. Minden,ami másnak boldogság az nekem csak nyűg: szerelem,szex,barátságok,tanulás,család utálom mind mind !! dolgozni se szeretek,bulizni se semmi se hat meg.

Hát úgy kezdődött,hogy talán rosszul neveltek fel,apám kicsit alkoholista meg üzletelt mindenféle alvilági emberrel volt,hogy kiraboltak minket miatta stb. Aztán ahogy felnőttem mindig azt tapasztaltam,hogy én vagyok a különc meg a nem tudom ki és nem szeretnek vagy egyenesen bas**&zogatnak. Nem megy már a tanulás se,se a munka és egyre több a kudarc,de nem is akarom már ezt az egészet. Végül megbíztam egy emberben aki a pasim volt és csúnya vége lett. Akkor mindenért kötözködik mindenki velem,hogy mit eszek,mit iszok mit hordok kivel barátkozom,kivel járok áá. Szegények is vagyunk és úgy érzem ebből nincs kiút. Egyre lejjebb jutok.

2015. jan. 30. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Sok ember küzd naponta hasonló problémákkal hidd el! És van akit ezek mellé még súlyos betegségek is sújtanak. :(

Azt kell megérteni, hogy az életünk nem egy állandó dolog, hanem az egész egy változás! Amiben van jó, és rossz is... A rossz van benne jelen többnyire, ezért is jó, aki a kicsi jónak is tud örülni!


Nem vagy depressziós egybébként? Mert ha igen, azt orvossal meg kéne beszélni, mert sajnos magától nem múlik el.

2015. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál meg minden szrt csináltam,nem a rossz dolgokkal van bajom a jók sem kellenek semmi se kell. Nem bírom már,annyira rossz.
2015. jan. 30. 18:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi én is így vagyok de nekem még 1000 forintom sincs nemhogy 150.000, annyiból szerintem találsz valami cigót aki vevő lenne rá :D
2015. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!