Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A haverjaim isznak, cigiznek,...

A haverjaim isznak, cigiznek, durván, és füvezni is akarnak. Lehet ebből nekem bajom?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy én is rászoknék, stb, hanem, hogy pl. ha egy buliban elszabadulnak a dolgok, és baj történik, elő lehet-e venni engem, aki beszámítható vagyok - ilyesmire gondolok.

2016. júl. 12. 17:18
 1/5 anonim válasza:
44%
Ha nem te csináltad a bajt, akkor nem hiszem, de kerülnöd kéne az ilyen társaságot , mert téged is belevisznek a rossz dolgokba.
2016. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Főleg ha nem vagy 18, hanem kiskorú vagy.
2016. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is jártam így középiskolában. Biztosan nem ezt szeretnéd olvasni, de az lett a vége, hogy már nem mászkáltam velük. Nem drogoztam, így egy idő után nem voltam elég érdekes nekik.

Nagyon rossz ez a helyzet, de maradj normális, nehogy rászokj te is. Nézz új társaság után!

2016. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rendőrpara.
2016. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cservenyi válasza:
Addig nincsen para mig nem kezded el te is.
2016. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!