Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy a haverjaim...

Miért van az, hogy a haverjaim buliban csak műanyag kajákat tudnak enni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Általában én vagyok a házigazda, (Budapest belseje) nálam alapozunk, de képtelenek rendes főzött kajákat enni, akár én csináltam, vagy anya... Pedig a lelkem is kiteszem...

Max akkor esznek, ha hamburgerkenyeret, hamburgerthúst meg ilyen minőségi cuccokat veszem és látják a csomagolását, hogy honnan van.

Szerintem nem csak nálam van ilyen probléma.

Úgyhogy a kérdés mégegyszer: A haverok miért csak műanyag kajákat tudnak enni bulikban?



2016. jan. 2. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre a haverok tudnának válaszolni. De talán azért, mert buli előtt nem akarnak "rendesen", főtt kaját enni, inkább csak bekapnak egy hamburgert. Mondjuk ennyi erővel lehetne egy egészségesebb szendvicset is enni, de a hamburger sokak szerint menőbb. Amúgy az ő dolguk, veled feltehetően nem akarnak hamburgert etetni akaratod ellenére.
2016. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én nem hamburgert eszem,ritkán pizza,de inkább szendvics.

Szerintem azért mert ha iszogatok társasággal,nem akarok 15-20 percre leülni enni(mondjuk én lassabban eszem),csak valamit "nassolok",azt is inkább csak azért hogy azért ne legyek rosszul,egyek valamit.

2016. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Mert egy jo kajat bun kihanyni, ha arra kerulne a sor.
2016. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a valasz kulcsa abban rejlik, hogy 1. a te barati tarsasagod pont olyan szemelyekbol all, akik nem igazan szeretik a hazias, fott kajat, inkabb a hamburgert, szendvicseket.

2. lehet, hogy te keszitesz olyan fott etelt, amit ok nem kivannak ( iszogatas elott meg plane nem). szoval mivel szoktad kinalni oket?


3. ez a " latjak a csomagolasat, hogy honnan van".... resz elegge arra utalt nalam, hogy sznobok, es nem esznek meg " akarmit". ezzel nem is lenne problema, de a sajat valogatossagukat ne rajtad toltsek ki. tudod ki keszulgetne nekik fott kajaval, meg a legdragabb hambi hozzavalokkal, ha ok meg a zsemlen is valogatnak.......


sokadreszt : a hamburger / gyros / pizza nem csak mu kajak lehetnek. mindegyik elkeszitheto friss, egeszseges alapanyagokbol. pl lehet kapni magos zsemlet, bucit, friss , nem elore csomagolt salatat, a szoszok es ontetek otthon is kikeverhetoek, illetve a hamburger pogacsat is gyurhatod otthon, hentesnel vasarolt daralt husbol. roviden : nem minden mukaja, ami nem fozocskezessel keszult.

2016. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, reagálok is.

A haverok nem tudnak egyértelműen válaszolni, csak ilyen kitérő dolgokat. (Most itt hamburger-hotdog-pizza stb egyre mennek) De így a műanyagevés ahhoz vezet, hogy minden éjszaka akár 2-3-szor is beülünk a mekibe vagy burger king, és esznek megint egy semmi kis műanyag szendvicset.. és időt vesztünk.

Most szilveszterkor puding, joghurtos torta, meg ilyen saláták (ezeket anyám), fő kajának meg amit írtam, hamburgert dobtam össze.

A műkaja szóba ne köss bele légyszíves, tudod, mit értek alatta.

2016. jan. 3. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!