Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » El merjek menni egyedül...

El merjek menni egyedül bulizni Siófokon?

Figyelt kérdés
Siófokon nyaralunk a családdal,szeretnék egyik este kimenni megnézni milyen az éjszakai élet,de nem ismerek itt senkit,testvérem pedig nincs.Megpróbáljam egyedül,hátha megismerek valakit,vagy hagyjam inkább az egészet?
2016. júl. 17. 23:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

En is ennyi idos vagyok, tavaly nyaron egyedul indultam neki az ejszakanak minden este, eletem legjobb bulijai voltak, baratokat szereztem, nagyon sokat nevettem, meg a viragarus cigany nenivel is osszespanoltam egyutt cigizgettunk, meg mindig megkerdezet jol vagyoke, vigyazzak magamra stb stb rendes volt nagyon

Nem raboltak ki, nem vertek meg, nem molesztaltak, nem eroszakoltak meg, nem fekudtem le senkivel

Ha le is pontoztok, de ugy gondolom ha olyan a beallitottsagod, mint az enyem, nyitott vagy, de kelloen fel tudod merni egy helyzet veszelyessegi faktorat, akkor mindenkeppen sjanlom, eletre szolo elmeny. (Lany vagyok en is)

2016. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%

#11-es írta, hogy életre szóló élmény.


Reméljük, nem maradandó, főleg nem 9 hónap után. :)

2016. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kedves 12-es, 11-es vagyok, nem feküdtem le senkivel, de köszönöm az aggódást! Szex nélkül meg nem túl egyszerű teherbe esni. Még alkoholt sem ittam, semmit. Olyan nehéz elképzelni, hogy valaki csak szimplán jól érzi magát?:)
2016. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves 12-es,


elhiszem amit írsz, de csak azért mert vannak későn érő típusok.

2016. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy lehet valaki annyra unintelligens l,hogy lepontozza másik válaszát,csak azért mert nem támasztja alá a nőkről alkotott elképzeléseit,miszerint minden nő r****c.Kedves 11-es,hogy kezdtél el velük beszélgetni?Ők szólítottak le vagyte őket?
2016. júl. 18. 20:51
 16/16 anonim ***** válasza:

(11es vagyok)

Elso este talalkoztam harom pesti sraccal tok veletlenul, pacsizgattak le mindenkivel, aztan elkezdtunk beszelgetni, egyutt buliztunk egesz este. Masik este egy csaj jott oda hozzam a baratjaval, a szokokutnal ultem, veluk is nagyon jot beszelgettem. Masnap holland sracokat szolitottam le, tok veletlenul, valamit kerdezni akartam toluk, azt hittem magyarok. Aztan valahogy csak elboldogultam az angol es a kisse hianyos nemet tudasommal. Kovetkezo nap nemet lanyokkal voltam, akkor forditott volt az alapszituacio.

Senkiben ne bizz meg azert tulzottan, mindig maradj olyan helyeken, ahol sok ember van. Vigyazz magadra!

2016. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!