Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leöregeztem a pasit akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leöregeztem a pasit akivel jóba vagyok és imserkedem. Megsértődhetett vajon?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,ismerkedem egy 30 éves pasival.Nagyon kedvelem,szerintem még szeretem is.Jól érzem magam vele nagyon,nem volt köztünk szex,de nagyon jó vele lenni.Poénból leöregeztem,kicsit furcsa volt utánna.Lehet megsértődött?
2013. júl. 1. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Egy 30 éves, hol öreg neked, te kis szaros -P
2013. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megbántódott , nem kellemes ha az embernek ezt mondják , aki már harminc az álltalában már nem örül neki annyira hogy pl. elmúltak a huszas évei . Picit lehangoló .
2013. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha téged leöregezne egy 12 éves, az neked hogy esne?

Sosem értettem a nőkben, hogy ők minden apróságon megsértődnek, de kifelé már abszolút nem törődnek azzal, mit mondanak és tesznek.

2013. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam megbántani...utánna megbántam már.Nagyon kedvelem és jól érzem magam vele,jó humora van és lehet vele hülyéskedni is.De ezt láttam hogy nem nagyon értékelte ezt a beszólást.Amúgy fiatalos és nem nézki annyinak.Kérjek bocsánatot?
2013. júl. 1. 09:09
 6/11 Qkika válasza:
bocsánatkérés helyett 1 furulyaszólóval biztos elégedett lenne ;)
2013. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el neki, hogy rosszul érzed magad, mert úgy érzed, hogy megbántottad.
2013. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Kérjek bocsánatot?"


Igen, de az lenne a jó, ha nem a szokásos módon tennéd, halál komolyan tennéd, hanem kicsit humorosabb formában! Hanem valami hasonlóképp: "Figyelj, ne haragudj a múltkoriért! Hülye tizenéves pitsa vagyok, te is tudod! Megbocsátasz?"- és könnyed mosoly mellé.


Hidd el, hogy az ilyen önironikus humor csodákra képes!

2013. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 omba ***** válasza:

Ne parázz, te joggal mondhatod neki, hogy öreg, amúgy meg két számot kivonunk egymásból, és kijön egy harmadik.

Éretlenség jele, ha valakinek baja van ezzel

2013. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát tudod ez ember függő. Van aki veszi a poént,van aki nem,mondjuk ez attól is függ,hogy hogyan mondtad,meg,hogy milyen körülmények között.

Én is szoktam a lánynak,akivel alakul mondogatni,pedig csak 4 évvel idősebb,sőt néha még le is nyanyázom,de ő visszavág :D

2013. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!