Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok ajánlani helyeket...

Tudtok ajánlani helyeket ahova 12 évesként elmehetnék?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok nyár van és eddig nem olyan sok mindent csináltam a tábort meg utálom és önbizalmam sincs ilyen téren, hogy én felnőtt nélkül el is menjek valahova, táborba meg végképp nem ha nem ismerek ott senkit. Már voltam egyedül utcán bevásárlóközpontban körülnézni, és mindenki engem bámult, de flegmán és ott megragadt bennem az, hogy fiatalon először és utoljára megyek valahova egyedül vagy akár barátnővel esetleg.

2016. júl. 22. 16:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Jàtszótér, állatkert, cirkusz.
2016. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
és 12 évesen szerinted játszótéren mit csináljak?:D Homokozzak/csúszdázzak?:D
2016. júl. 22. 17:09
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Foci, kosàr, görkori, ping pong.
2016. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
53%
Csillagda, csillagásztábor, madarásztábor, stb., ok, a táborok drágák, de pl. a szegedi csillagdába péntek este 19:00 után, szerintem 12 éveseknek ingyenes a belépés.
2016. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

#2 miért ne? :)

én 30 évesen is homokoztam csúszdáztam a kisfiammal :)


#4 írta, hogy a tábor nem nyerő...

-.-

2016. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
pont szegedi vagyok:D amugy nagyon köszönöm a válaszokat:)
2016. júl. 22. 17:25
 7/37 anonim ***** válasza:

12 evesen azert ne allitsd be magad olyan hu de nagy gyereknek, aki mar ugyse tud mit kezdeni a jatszoteren. Dehogynem :) en 11-12 evesen csavarogtam ott a legtobbet, siman csuszdaztam es hintaztam, na meg persze nagy rajkodva becsongettunk a hazakba. Utobbit termeszetesen nem ajanlom, de ugyan miert lenne ciki 12 evesen hintazni? Inkabb az lenne a gaz, ha ennyi idosen mar a bulikon meg a pian jarna az eszed. Annak majd 4-5 ev mulva jon el a normalis ideje.

Egyebkent en 16 eves vagyok es tegnap a baratnommel marha jot hulyultunk a jatszoteren :-) (olyan feheres homokja volt, szoval tiszta tengerpart-feeling)

Amugy meg ki az, aki megnezett teged? Nem csak bekepzelted? Semmi rendkivuli nincsen egy utcan setalo gyerekben, max akkor, ha 4 eves es tok egyedul van.

A taborrol se mondj le, igenis venni kell a batorsagot es ismerkedni. Nagy valoszinuseggel ugysem talalkozol veluk soha tobbet az eletben, akkor meg ugyan mi tetje van? Ellenben ha jofej vagy, kialakulhat eletreszolo baratsag, de ha nem, akkor mint mondtam, ugyse latjatok egymast utana. De megkerdezhetned a barataidat, hogy valamelyiknek nincs-e kedve elmenni veled. Akkor nem vagy egyedul, bar az ilyen parosaval, netan meg tobben meno csoportok rendszerint sokkal zarkozottabbak, kirekesztok, el lehet veluk ugyan beszelgetni altalaban, de alkalmi bajcsevegesnel komolyabb nem lesz a dologbol. Ez sajat tapasztalat, amikor en mentem taborba a legjobb baratnommel, sokkal kevesbe voltam nyitott masok fele. De megnyugtatlak, a szamtalan tabor kozul, amelyikben voltam, a tobbseg mindig egyedul erkezett, tehat hasonlo cipoben voltak, mint te :)

2016. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
ki mondta, hogy bulizni akarok vagy pialni? csak annyit, hogy mi lenne a jo es a jatszoter mar annyira nem kot le, foleg ugy erzem magam gazul ha ott egyedul ulok es csuszdazok. Olyanokra gondoltam ami jo program lenne ugy ha eljon velem a baratnom.
2016. júl. 22. 17:39
 9/37 anonim ***** válasza:

Ha igy allsz hozza valamihez, akkor garantalhato, hogy nem fogsz jol szorakozni. Es a baratnoddel nem tudsz elmenni a jatszoterre? NEM ciki, meg az sem, ha egyedul mesz. De nemcsak az van a vilagon termeszetesen, pl.a taborral kapcsolatos irasomra nem is reagaltal. Ha nem probalkozol, soha nem is fog sikerulni. Es oda nem mehetne veled a baratnod? Vagy akar a fentiek altal irt tippek, allatkert, cirkusz stb. Teljesen jol erezheti magat ott az ember akar egyedul is, de tarsasagban meg foleg. Es ha egyedul vagy, akkor se azon gorcsolj, hogy uristen, tuti megbamulnak, mert akkor vegig csak feszult es ideges leszel. Egy allatkertben senki nem veled fog foglalkozni meg nem teged fognak bamulni, max akkor ha beulsz a gorillak koze a majomhazban. Vannak bunko emberek, de nem mindenki az es korantsem azzal vannak elfoglalva, hogy jaj ott a kis 12 eves Juliska, nezzed ma'.

Keep smiling :)

2016. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Én még most is szeretnék és szeretek csúszdázni, csak sajnos már lassan nem csúszok le egyiken se és csúnyán megnéznek, ha ott tartózkodok, netán szeretnék valamit :D

Nincsenek barátaid/barátnőid? Ellehet menni egy erdő széléig, vagy sétálni a városba, negyedekbe, ezt biciklizve, görivel, vagy gyalog akár.

2016. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!