Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most hogyan tovább? 13/L

Rocker Mila kérdése:

Most hogyan tovább? 13/L

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel régebben sokat beszélgettünk, szórakoztunk, együtt mentünk mindenhova, kisérgettem wcre a suliban, megosztottam vele a titkaimat. Az egyik titkom az volt, hogy tetszett az egyik kocka osztálytársam. A másik, hogy tetszik egy 8.-os fiú és mindig róla beszéltem neki, folyton követtem, instagramját nézegettem naponta 5x. És ezeket mind elmondtam neki. Aztán nemrég visszahallottam az egyik osztálytársamtól, hogy "hallom tetszik neked az a fiú". Először nem értettem honnan tudja. Utána elmondta, hogy a "barinőm" mondta el. Ma pedig megint irta a lány, hogy volt a barátaival sétálgatni, és látták a fiút aki tetszik nekem, és a lány egyik barátnője odakiabálta a fiúnak, hogy szerelmes vagyok belé. Hát amikor megtudtam, hogy mi történt, nem tudtam mihez kezdjek...bemegyek első napon a suliba és mindenki mondani fogja hogy ki tetszik nekem.


Tudom, hogy ez nem a világ legnagyobb baja meg hogy te még kicsi vagy, és ezzel nem történik nagy baj. Aha, csak akkor lesz, ha a "barinőm" elmondja az egész osztály előtt az ideálljaimat, akik nagyrésze az osztályunkból van. Remélem érthetően írtam, mert nem akartam neveket irni, es ne szoljatok le a koromert. 13/L

Tehát a kérdés:

Szerintetek elmondja az egész osztálynak? Kikészít engem idegileg, hogy pszihiáterhez járjak? Vagy barátkozzak megint vele, hogy ne mondja el? Kérlek valaki adjon tanácsot, de ne kritikát. Köszönöm



2016. júl. 26. 23:19
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
szeptemberig még van egy hónap, addigra mindenki el fogja felejteni, nyugi.
2016. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nemrég lett vége a "legjobb barátnőmmel" lévő "barátságunknak".Eleinte jó volt minden,nagyon szerettem,teljesen megbiztam benne,később szó szerint halottam vissza a titkaimat az osztálytársaktól. Kiderült később az is,hogy csak a pénzünk miatt barátkozott velem.

Amit tanácsolok,hogy zárd figyelmen kivűl,az ilyen nem barátnő.Azt meg szard le,hogy mások nyaggatnak azzal,hogy ez vagy az tetszik neked. :) Remélem tudtam segiteni,ha van kedved irj,szivesen beszélgetnék veled,kibeszélhetjük egymásnak a "barátnőinket" :D

14/l

2016. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

A helyedben nem barátkoznék többet azzal a lánnyal, egyértelmű, hogy nem lehet benne bízni. Érdekből semmiképp ne barátkozz, az téged is jellemez.

Ahogy mondod, nem a legnagyobb probléma a világon, ettől még kellemetlen. Ha meg rákérdeznek, hogy tetszik-e neked, mondd azt, hogy igen. És ilyenkor légy határozott, ne szégyelld! Nem kell nagy szerelmi vallomás, csak egy igen. Még az is lehet, hogy kölcsönös, csak nem tudsz róla. A fiúk e téren szégyenlősebbek. Ők még a haverjaiknak sem mondják meg, ha szerelmesek valakibe. Persze ez változik a korral, de nálad azt hiszem ez az aktuális.

Ne törődj mások véleményével, csak annak adj a véleményére, aki érdemlegeset tud mondani.

2016. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mondd azt, hogy csak hülyeségből mondtad az egészet. meg amúgy is, ne hidd azt, hogy másnak nem szokott tetszeni senki.:) nem olyan ciki dolog ez.
2016. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ebbol meg tudsz vaganyul kijonni,

ha esetleg szobakerul, vki megkerdi, hogy tenyleg tettszik neked a Joco, vagd oda fennhangon, hogy nana, totalisan odavagyok erte!

Ne felj oszinte lenni, hidd el, a kerdezo jobban meg fog lepodni a valaszodon, es ha eros vagy es vaganyul felvallalod, akkor kesobb nem fognak emiatt piszkalni. Csak akkor tudnak cikizni erte, ha titkolni akarod, de mar nem tudod titkolni, mert kiderult, ugyhogy probald a vizet a malmodra hajtani azzal, hogy fenhangon elismered, hogy igenis rajongoja vagy a Gyurinak (vagy akarhogy is hivjak a sracokat ;)

2016. júl. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miert szamit ezekből barmi is? Örülj inkabb mert mas megtette első kepest helyetted.
2016. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az biztos nem tekintem többé barátnak az ilyent.
2016. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is így vagyok/voltam.Nem lehet megbízni benne. Kétszínű barátnő.Azt javasolom,hogy hagyd őt,nem éri meg hogy te vagy rosszul"megbolondulva"miatta.Legyél boldog ,őt ezt fogja idegesíteni.Ha így folytatja ,akkor ezt a módot tedd,mond te is el az ő titkait .Igaz nem jó,nem is szép annyira egy "egy csúnya dolog"de szerintem megérdemelné.Most nekem is más BF (BEST FRIEND )van,akiben teljes mértékben megbízom.Máskor mielőtt más barátnőt választasz akkor egyszer jól ismerd meg az illetőt.De ha vannak nagyon személyes titkaitd akkor ne mond el senkinek.Csak tud a legjobb barátnőd mindig az anyukád marad,benne bíz meg. :) Remélem segítettem neked :) Írhatsz privibe is :)
2016. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd az idő vissza adja neki :D ha barátkozni akar veled akkor meg ne bíz meg benne már úgy, és ha el fogadod tőlem ezt a tanácsot,ne kezdj ki osztály társal, az olyan mmint ha egy testvéreddel kavarnál, amúgy ha jön a közép suli ezek a barátságok tönkre mennek :D
2016. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!