Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kéne tennem hogy ne...

Mit kéne tennem hogy ne cikizzenek tovább?

Figyelt kérdés
ebben az évben kezdtem a középiskolát. és kb 1 hónapja kaptam egy gúnynevet. azóta mióta kiállok valaki mellett mert szerintem igazat mond és azóta a barátnőm is lett. és ez az illető mondhatni a suliban a felsősök körében inkább köz utált személy. és mióta megvigasztaltam megígértem neki hogy mellette állok még ha én leszek az egyetlen. azóta engem is piszkálnak a felsősök. persze hogy zavar, de sosem gondoltam rá hogy egy ilyen indok miatt hagyjam el a barátnőmet mert nem bírom hogy cikiznek. én csak annyit akarok hogy hagyjanak minket békén. ne találjanak ki idétlen pletykákat. azt híresztelik rólam hogy egy k**** vagyok. holott még szűz vagyok és csak 2 barátom volt. én csak annyit tettem hogy kiálltam valakiért akit félre ismertek. és már cikiznek is....mit kéne tennem hogy abbahagyják? hogy elfelejtsék? én minden nap azt mondom magamban hogy nem fogok semmi feltűnöt csinálni hogy ne vegyenek észre... de szerencsére azért is kibirtam mert vannak barátaim akik tudják hogy nem vagyok olyan vagy személyek akik nem piszkálnak.. nekem épp az is elég. de akkor is néha sírva fakadok hogy én tényleg nem vagyok az

2016. jan. 13. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

ha kiközösített személy mellé állsz téged is kifognak.

ez így megy az éleben a munkahelyeken is.


itt régen olyan szépen leírták, hogy miért is ez az emberi ösztön. anno kis csoportokban éltünk és aki kilógott, az veszélyt jelentett a csoportra így ahányan voltak, annyian mentek ellene.(kb az a régi törzsi szint, ahogy az állatoknál is megfigyelhető hogy csordában vannak)


de más volt a téma és ez csak egy kis részlet volt ost belőle

2016. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A legjobb megoldás az, ha nem látják rajtad, hogy rosszul esik. Peregjen le rólad a csúfolódás, és akkor majd, ha látják, nincs hatása, abba fogják hagyni. Nevess rajtuk, akkor is, ha nehezedre esik. Abba fogják hagyni, ha látják, nem tudnak ezzel megbántani.
2016. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyanezt csinálják egyetemen. Hát, nehéz...Próbáld őket ignorálni. Lesz_rni.
2016. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Engem is sokat piszkaltak, es en az a fajta vagyok aki nem fel verekedni. Amugy lany vagyok, :D Az osztalytarsaim es a fele evfolyam baszogatott de megmutattam hogy nem en vagyok akivel lehet (egyszer egy kolkot leloktem a lepcsorol. Nem esett nagyot de megtanulta a lecket). Aztan jott Martin, aki a legjobb fiu baratom lett. :) o egy viszonylag nyugodt srác, es megtanitott arra, hogy ne menjek toroknak, ha valaki beszol. Azota sokkal kevesebbet balhezok. Egy kivetel van: ha valaki Martint piszkalja. Akkor nincs kegyelem. Martin elvbol nem verekszik, de en erte igen. Szoval a legjobb nyugtato egy nyugis fiu ;) :) :D ... aztan meg kituntem a tomegbol. 5 lovam van, lovagolok. Ezzel ki tudtam vivni egyfajta tiszteletet... remelem segitettem...
2017. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) Azóta már javult a helyzet :) Csak 1-2 irritáló ember maradt, de mondhatni mindenki megunta, magamat is beleértve :) Azóta komolyabb lettem. És neked is örülök ám . :D
2017. máj. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!