Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezik olyan ember, aki...

Létezik olyan ember, aki Magyar Államkincstár által kiállított hatósági igazolványt kapott laktózérzékenysége, vagy szívbetegsége miatt?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan emberekkel beszélgetni, akiknek ilyen kártyát kiállítottak, mert laktóz/lisztérzékenyek, illetve valamilyen szívbetegségben szenvednek! Nagy segítség lenne!

2014. febr. 11. 19:36
 1/1 anonim válasza:

Igen, igényelni kell ha jól tudom ( nekem van, de édesanyám intézte ). Egy ilyen narancssárga kártyát kapsz arról, hogy magasabb családi pótlékra vagy jogosult <és azt hiszem ennek az igényléséhez kell mellékelni az diagnosztika papírját, ami megállapítja, hogy lisztérzékeny(ergo tartósan beteg) vagy>


Remélem tudtam segíteni.

2014. febr. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!