Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetek ismert az...

Hogyan lehetek ismert az iskolában?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy egy népszerű cicababa akarok lenni szóval ne értsétek félre. Én úgy veszem észre hogy önbizalom hiányom van. Adnátok építő jellegű tanácsokat hogyan legyek bátrabb? Az osztályomon és a tanárokon kívül csak egy páran ismernek. Egyébként barátkozó típus vagyok, nagyon szeretek beszélgetni csak a társasági életem nem olyan nagy. Félek oda menni másokhoz, idegenekhez akiket csak látásból ismerek. Meg a nevüket. Félek hogy kicikiznek a viselkedésem miatt. Meg nem tudom hogyan kezdeményezek? Menjek oda hozzá, köszönjek és kezdjek el valamiről dumálni? És miről? Persze nem ezen aggódom annyit. Olyan válaszokat nem kérek hogy a tanulásra koncentrálj stb! Jó tanuló vagyok 4-5. Persze okoska sem vagyok. Unokatestvérem az iskolai élményeiről beszél hogy kiállnak érte, meg hogy elmentek 3 fagyizni a másik osztályal!!segítenének? Előre is köszönöm!
2016. júl. 27. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából nem nagyon értem a kérdést, mi a célod pontosan? Ha jól értem az, hogy az egész iskola tudja, hogy ki vagy. De ennek mi az értelme, miért jó ez?


Amúgy ezt el lehet érni több úton is. Pl. hogy cicababa vagy. Esetleg mással tűnsz ki, pl. tanulmányi eredményekkel vagy sporteredményekkel, vagy akármiben, amiben jó vagy, és amire mások felfigyelnek.


De ha nem a first akarsz lenni, csak úgy ismert, akkor járj el velük szórakozni, legyél többet más osztályok bulijain, mivel casj vagy gondolom, ezért biztos könnyen be tudnád magad ribiskedni más osztályokba, vinnéd a barátnőidet stb. Ez a nehezen ismerkedek szöveg nekem furcsa, ha jól nézel ki, elég csak odamenned a fiúkhoz és riszálni magad, és úgyis ők fognak kezdeményezni.

2016. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!